Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb fiúbarátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb fiúbarátomba szerettem bele nagyon hülyeség vagy lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
13 lány vagyok ő 13 fiú

2014. jan. 13. 19:14
 1/7 anonim válasza:

Nem tanácsos kezdeményezned, h tényleg jó barátod.

De ez az én véleményem.

2014. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor nincs értelme mert nem csak szimplán barát hanem a legjobb barát nekem meg bele kellet zúgnom de nem tudok velemitcsnálni mert minden nap látom osztálytársam és így nehéz elfelejteni bárkit is de nem akarom elmondani....
2014. jan. 13. 22:09
 3/7 anonim válasza:
Szerintem,ha inkább megakarod tartani barátnak akkor egyáltalán ne közeledj,de ha többet is szeretnél tőle,valahogy próbáld meg közölni vele.De én is voltam már így és elvesztettem,mert rájött,hogy többet érzek iránta.Légy óvatos! :)
2014. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké viszont most meg ma már sokkal jobban dadogott velem mintha zavarba lett volna de mind1 nem az a tipus akinek az olyan lányok tetszenek mint én...
2014. jan. 14. 20:31
 5/7 Marczy2 válasza:
A kérdésre a választ magadban találod
2014. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A 3-nak igaza van :( en is igy jartam es elvesztettem :( es mai napig banom! :(
2014. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 3-nak igaza van :) en is igy jartam es elvesztettem :( es mai napig banom! :(
2014. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!