Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Túl magasra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Túl magasra teszem azt a bizonyos lécet?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, még sosem volt kapcsolatom. Mostanában kezdtem el azon gondolkodni, hogy talán túl sokat várok el egy "első kapcsolattól".

Talán be kellene azzal érjem, hogy 3 naponta találkozunk és beülünk a mekibe, majd hétvégén elmegyünk bulizni, minimális kommunikáció mellett. Mert egyre az látom, hogy a kortársaim körében itt kimerül a kapcsolat fogalma.(persze vannak kivételek!!!)

Nekem szükségem lenne arra, hogy valamilyen szinten azonos intelligenciával rendelkezzünk, olvasott legyen és művelt, olyan akitől tanulhat az ember. Nem tagadom a külső sem utolsó szempont, de a belső még mindig előrébb való számomra.

A kérdésemből az jöhetett le, hoyg egész nap itthon gubbasztok a könyveim felett és várom a csodát. Nem így van, szeretek szórakozni, bulizni, de e mellett komolyabb témák is foglalkoztatnak.

Szerintetek bennem van a hiba? Min változtathatnék?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2014. máj. 11. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem benned van a hiba, de ha már ilyen mélyen elmerülsz ebben a kérdésben, és a többiekhez akarod igazítani az életed, akkor lehet felül kellene vizsgálnom a véleményem.
2014. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Nekem szimpatikus vagy...18/F :)

Én is beleéltem magam a kapcsolataimba.Addig éled bele magad míg az első(vagy 1.2.3.) szakításon túl esel.

2014. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia! :)

Egyáltalán nem benned van a hiba! :)

Körülbelül 17,5 évet vártam arra , hogy megtaláljam az igazit! :) Ennek oka azt volt , hogy az általam felállított mérce magas volt. :)

Nekem ezek voltak a legfontosabb szempontok (nem sorrendben): okos legyen , művelt , szép , aranyos , segítőkész , odaadó , ne cigizzen! , ha iszik , akkor is csak egy keveset.

A probléma már csak az volt , hogy a világon nagyon kevés ilyen lány van , ezért sokáig kellett várnom. :)

Miután összejöttünk nagyon szerelmes voltam , sokat akartam találkozni , mert az elején Ő is így volt...

Aztán teltek múltak a hónapok és azt vettem észre , hogy míg Ő a kapcsolat elején sokkal jobban szerelmes volt belém , a végére ez mind megfordult. :)

Olyan dolgokat megcsináltam , ami minden lány vágya. :)

Ugyanakkor még sem volt elég! :)

Nem benned van a hiba... továbbra is tartsd fent ezt a bizonyos lécet és ne add lentebb! Légy igényes a párválasztásban is , mert nagyon fontos! :)


F/18

2014. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném másokhoz igazítani az életem, csak nem szeretnék irreális elvárásokat támasztani, ezért kérem ki mások véleményét is.
2014. máj. 11. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 voltam.

Azóta egyedül vagyok , mert nem voltam elég jó. :/

2014. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék igényes lenni a párválasztásban, csak nem tudom, hogy meddig várhatnék? Nem szeretnék 25 évesen 0 párkapcsolati tapasztalattal állni a nagyvilágban. Ezért gondoltam, hogy ,,beérem" valakivel.
2014. máj. 11. 13:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne érd be akárkivel , mert csalódni fogsz! :)Hidd el jobb várni és sokkal jobban megéri! :)

Hamarosan úgy is továbbtanulás és oda úgy is csak olyanok mennek , akikbe szorult ész bőven :)

Ne add fel a vágyaidat! :)


#3

2014. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"...csak nem tudom, hogy meddig várhatnék?"

Akkor ne várj, gyere randizz velem.

2014. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem benned van a hiba, hanem az egész társadalomban. Én 28 éves vagyok, és eddig összesen 3 barátnőm volt (az első 18 évesen) Mindegyiket el akartam venni feleségül, de az összes barátnőm megcsalt. Én is ezeket a kérdéseket tettem fel magamnak, hogy bennem van a hiba? én vagyok ennyire béna? de nem tartom magam annak, és körülöttem sokan vannak akik szurkolnak hogy összejöjjön! ha ismernélek nekem kifejezetten szimpatikus lenne hogy nem állsz össze mindenkivel!
2014. máj. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!