Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok frissíteni...

Miért nem tudok frissíteni Windows 8.1-re és miért nem indulnak bizonyos programok?

Figyelt kérdés
A számítógépemet (laptop) egy régebbi rendszerhiba miatt a windows felújításának vetettem alá. Miután azzal elkészült telepítettem a win 8 frissítéseit, majd pedig próbáltam újratelepíteni az asztali alkalmazásokat játékokat programokat. Bizonyos esetekben ezek nem indultak és a gép ezt írta ki : 0x00000007. Ez után frissíteni akartam 8.1-re hátha az megoldja a problémát, de kétszer is csak az előző verzió állt vissza. Ezt írta ki : 0x80004005 - 0x20004 Erről azt találtam a Microsoft oldalán, hogy meghatározatlan hiba és, hogy próbáljam meg ismét felújitani, vagy alaphelyzetbe állítani a gépem. Ebből pedig már elegem van, hogy nem tudnak stabil szoftvert gyártani egy erős laptop-ra... Tudna nekem segíteni valaki?

2014. máj. 7. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

A Windows 8 egy nagy rakás szar, az operációs rendszerek szégyene. A Windows 8.1 a fing utána.

Lehet hogy nemtúl szakmai a válasz, de legalább igaz.

2014. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hozzászólásodat. Én is egyet értek veled. De remélem kapok még választ mert azért ez így nem kóser, hogy nem tudom rendesen használni a gépemet...
2014. máj. 7. 12:01
 3/7 karesz01 ***** válasza:
100%

A régebbi Windows-os programjaid nem kompatibilisek a Windows 8 rendszerrel .

A Windows 8-ban keresd a programok kompatibilitás módot,

amiben válaszd a Windows XP környezetben futtassa a nem működő programot .

ha ez sem jön be , akkor felesleges volt a Windows 8 -at telepíteni a gépedre .


Amíg nem rakod vissza a régebbi rendszerek valamelyikét (Windows 7) a programjaid nem fognak működni .


"A Windows 8 egy nagy rakás szar, az operációs rendszerek szégyene. A Windows 8.1 a fing utána.

Lehet hogy nem túl szakmai a válasz, de legalább igaz."

100%-ig igaz

2014. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Köszönöm! A problémámám nagyobbik részét megoldottad.
2014. máj. 7. 12:40
 5/7 karesz01 ***** válasza:

És mi maradt meg hátha tudunk rá válaszolni azokra is .

Írd meg gyorsan a listát mert még elég friss a kérdésed és sokan nézhetik meg , és akkor válaszolni is tudunk .

2014. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak az, hogy próbálgatom, de nam nagyon akar felmenni a 8.1 és az , hogy ehhez a gépephez egy előretelepített 8-ast kaptam visszaállítási partícióval és nem szeretnék bele még egy vinyót venni csak azért, hogy felrakhassak egy régebbi rendszert. Amugy itt a specifikáció ha érdekel valakit:

8gb ram

core i7 quad core 6mb chache 3.gen

5400 rpm lemez

2014. máj. 7. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:

A kompatibilitás mód az valóban igaz, ezt elfelejtettem írni. A baj csak az vele, hogy vagy működik, vagy nem...

Már a Windows 7nél megfigyelhető hogy nagyon sok régebbi programot nem támogat, kompatibilitás móddal sem. Egy olyan szoftverpiaci selejtre, mint a Windows 8, ez hatványozottan igaz...

2014. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!