Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok le, ha a fiú elaludna miközben szopjátok?

Figyelt kérdés
Velem megtörtént, elég rosszul esett.. mondjuk foghatjuk arra, hogy fáradt volt :D
2014. máj. 11. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha a páromról van szó, és minden oké, akkor csak elbeszélgetnék vele az esetről és ennyi. Ha bajok vannak, ez lenne a csúcspont :D Alkalmiba nem mennék bele, de ha egyszer az ég úgy hozná, én tutira bealvást színlelnék. Aztán reggel, ha szabadkozni kezdene, hogy nem is emlékszik, csak elaludt, mondanám neki, hogy olyan hamar lekókadt, hogy nem volt, ami ébren tartson és szintén szabadkozni kezdenék, mintha nem is ő, hanem én aludtam volna be hamarabb a lötyi férfiassága miatt :P


Apropó, ha fáradt, eleve szól, hogy most ne, már ha a párodról van szó és inkább csak együtt alszotok.

2014. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól csináltad volna nem alszik be, másra nem haragudhatsz csak magadra.
2014. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!