Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy reagálnátok, ha a barátnőtök bugyija "koszos" lenne?

Figyelt kérdés
Egyik este a barátomnál aludtam,és véletlenül nála hagytam a tangámat,(mivel másnap reggel másikat vettem fel),majd legközelebb amikor találkoztunk visszaadta az ottfelejtett bugyimat.Amikor hazaértem megnéztem a visszakapott bugyimat,ami ráadásul fehér,és akkor láttam meg,hogy barna folt van rajta,sajnos néha a tangák eléggé bevágnak.Nagyon kínosan érzem most magam,mi van ha ő is látta a foltot?(Mindig odafigyelek a hígéniára,kitörlöm rendesen wczés után,nem általános jelenség ez nálam.)Nem fog most megundorodni tőlem?Igaz,hogy nem mondott semmit,teljesen természetesen viselkedett velem mint mindig,ugyanúgy csókolgatott,ölelgetett,kívánt mint azelőtt.

2014. máj. 8. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb fekete bugyit vegyél fel.:D 23/L
2014. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenért egy pasi részéről elég álszent dolog volna bárkitől megundorodni. Szerintem.
2014. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne... Megesik.
2014. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vele is előfordult, hogy vonalkódos volt a boxerja.
2014. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van ez így...minek is csináljon belőle ügyet? tudja, hogy mi a hézag
2014. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, sajnos én is jàrtam màr igy:// Ulrta égés volt:D
2014. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha észrevenném, lehet, hogy inkább kimosva adnám vissza, hogy ne érezze szegény kínosan magát, feltéve persze, hogy azt gondolnám, hogy ő valószínűleg nem tudott róla.


Vagy kimosnám, és véletlenül csak hetekkel később "találnám meg" valahol, amikor már rég el is felejtette.


Nyugi, biztos nem fog megundorodni tőled emiatt!

2014. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!