Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szeretnek engem a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeretnek engem a lányok vagy nem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogyha egy lánnyal/lányokkal vagyok együtt akkor én jól meg tudom nevettetni,szórakoztatni őket de ők maguktól szinte egy szót nem szólnak hozzám...ha én nem beszélek akkor csöndben elülhetünk egymas mellett tíz percig és egy szót nem szólnak hozzám :/ A humorom,modorom tényleg viszonylag jó,nem vagyok idegesítő,nyomulós..

De most akkor zavarban vannak tőlem vagy nem érdeklem őket? Honnan tudhatnám?

18/F


2014. máj. 11. 17:24
 1/1 anonim válasza:
Ha nem csak mosolyogni, hanem hangosan nevetni is szoktak a vicceiden, akkor birnak, az is lehet hogy erdekled oket, es csak azert nem szolnak hozzad, mert felnek hogy valami olyasmit mondanak ami szerinted nem lesz vicces es furan fogsz nezni rajuk. Igen, ilyenek vagxunk mi csajok, azt hisszuk egy egyszeri baki miatt elkonyvelnek minket unalmasnak:) De az is lehet hogy csak szimplan egy jofej baratkent tekintenek rad. Figyeld meg hogy csak azon nevetnek ami tenyleg vicces vagy mosolyognak "minden" mozdulatodon.
2014. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!