Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarázatot szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WheneverYouWant kérdése:

Magyarázatot szeretnék kérni lányok? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször hallom azt hogy olyan pasit akartok aki mellett nőnek érezhetitek magatokat? Mire kell ilyenkor gondolni? Arra hogy annyira domináljon a férfi hogy érezd magad alárendelt szerepben. Vagy pont az ellenkezője hogy kedvességet sok odafigyelést szeretnétek hogy úgymond kényeztetve érezzétek magatokat?
2014. febr. 16. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valójában fingjuk sincs mit akarnak. Legkönnyebben úgy lehetne megfogalmazni, hogy mindent akarnak egyszerre.
2014. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Franc akarja magát nőnek érezni mellette. Én egyenlőnek akarom érezni magam mellette!
2014. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még lányként/nőként is osztom Singularity álláspontját, tényleg nem tudjuk, ha mégis, akkor csak azt, amit abban az adott pillanatban érzünk, általánosan nem lehetne megfogalmazni.
2014. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó volna pedig ha valaki el tudná magyarázni...
2014. febr. 16. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
nem tudják. annyit jelent, hogy nem vagy elég jó.
2014. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Singularity jól megfogalmazta! :D
2014. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nők mindig arra vágynak, ami elérhetetlen számukra. Ez adja nekik az izgalmat. Amikor meg van, úgy érzik, az izgalom elillan ezért megint olyan helyzetbe hozzák magukat, hogy ne érhessék el azt, amire vágynak.
2014. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nem az hogy nem vagyok elég jó... hanem ezt egy kérdésben láttam az előbb hogy valaki ilyen pasit keres... meg már hallottam ez előtt is...
2014. febr. 16. 15:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ezen elmagyarázni. Az 1. és a 3. is jól mondta.


A nők azt hiszik, hogy olyat akarnak, aki kedves hozzájuk, rendes, udvarias, odafigyel, stb.


De a puncijuk valamiért jobban nedvesedik az olyanokra, akik az előző tulajdonságoknak kb. az ellentéteivel rendelkeznek.


Az általad megfogalmazott "domináljon a férfi hogy érezd magad alárendelve" is igaz, de a nők ezt nem így adják el önmagukban és most lehet hogy még nekem is támadna a legtöbb, hogy ők nem akarnak alárendelve lenni.


A nők így is-úgy is szenvednek:

-ha béta férfivel vannak akkor unják és nem vonzódnak hozzá, stb.

-ha alfa férfivel vannak akkor az a baj, hogy nem figyel rájuk, stb. De azért mégis inkább vele vannak szívesebben (minden ezt mutatja)


De ezt az egésze hagy ne lehessen már pár sorban megmagyarázni. Rengeteg olyan oldal van, ami ezzel foglalkozik.

Angolul:

[link]

Magyarul:

ferfi hang . hu (egybe írva)


Egyéni blogok is vannak, ahol ilyen témákról is rengeteg szó esik.

angol csávó blogja:

[link]

magyar csávó blogja:

[link]

2014. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan kell, aki, egyik pillanatban bad boy, a másik pillanatban meg egy good boy. Szerencsére megtaláltam.
2014. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!