Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor a pasik azt állítják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a pasik azt állítják, hogy alig lehet találni normális egyedülálló nőt, akkor úgy értik, hogy a legszebbek között nehéz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a normális nő azt jelenti, hogy ok nélkül (de még okkal is csak akkor, ha igaza van) nem bánt meg, elfogad, szeret.


De ébredjünk fel az álomvilágból :)

2014. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy olyan kérés régebben, hogy a fiúk/férfiak linkeljenek be "átlagos" lányokat... 98% egy szép lány linkelt be, csak annyi volt a "más" hogy nem műtermekben készültek a képek, hanem mindennapi esemény közben, kevés sminkkel.

Úgyhogy a válasz: igen.

2014. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki akkor úgy értik hogy nehéz találni olyat aki külsőre legalább 7/10 és belsőre normális, valamint ezek mellett még egyedülálló is :)


25/F

2014. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem kérdező, nem a legszebbek között, hanem EGYÁLTALÁN nem lehet találni normálisat!
2014. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy intelligenset, aki tetszik. (nem modelleket keresek)
2014. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a legszebbek között de ne legyen egy bányarém sem. Én még nemigen találkoztam olyan lánnyal akire azt mondtam, hogy bűnronda (pont a "legszebbnek" tartott plázacicákat és műnőket sorolom inkább abba a csoportba).

Ha egy lány minimálisan de odafigyel magára és nem igénytelen akkor az már átlagos kategória.

Különben meg tényleg előnytelenebb külsejű lányok között sem nagyon lehet találni normálisat. Nekem az tűnt fel, hogy a lányok elég opportunisták lettek. Ha bármikor akad egy jobb pasi aki teszi nekik a szépet akkor azonnal dobják a párjukat, aztán pedig sírnak, ha az új csak kihasználta őket.

(természetesen akinek nem inge...)

2014. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a mai fiatalok azon nönek fel hogy az amcsi tini sorozatokban

a 30 éves plasztikázot, kigyúrt szupermenők nyalják falják egymást

mindegy hogy a srác érzelmileg és fizikailag is gyermeteg,

a lány egy depis alkesz a boldogsághoz és a felnöt élethez csak egy csodaszép partner kel aki szexel velük

és a valóságban is ezt keresik

2016. szept. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!