Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintettek normális dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek normális dolog? Ha a párotok szexpartner keresőbe hirdeti magát?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert kb 1hónapja tudom a páromról,hogy fent van és nem akartam megkérdezni mi ez? szerintettek hagyam el?

2014. ápr. 16. 11:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az se normális, hogy ezt meg kell kérdezned
2014. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális......, Te mond, hogy találtál ott rá???
2014. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem normális.

Miért nem akarod megkérdezni tőle?

Mondjuk egyértelmű, hogy melletted kell neki még más szexuális kapcsolat is és ezért van fent. Ezek után kérdés, hogy elhagyd-e?

Nekem nem lenne kérdés.

2014. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak :) hát köszi a kedvességed:)


második válaszolónak : az e-mail cím alapján találtam rá!


Amúgy sosem voltam bizonytalan egy kapcsolatban,de ez szerintem eléggé nagy törést ad..

2014. ápr. 16. 11:37
 5/25 A kérdező kommentje:
2011óta vagyunk együtt és született egy gyerekünk is .. azért vagyok isten igazából ki .. mert én elhagynám de a gyereknek apa kell.. tudom milyen csonka családban nevelkedni ..
2014. ápr. 16. 11:39
 6/25 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod erre a választ.

Viszont az sem normális, hogy ennyire nem működik egy kapcsolatban a kommunikáció.

2014. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mindig is rossz volt köztünk a kommunikáció ... gyakorlatilag nem miattam,hanem miatta mert sohasem lehetett neki semmit mondani mert ideges lett.. számon kértem valami miatt és szemrebbenés nélkül le hülyézet.. ez azért köszi.. és mikor kibukott mástól a dolog picit éget a pofája és én voltam a rossz.. és kiabált és csapkodott.. már rég elkellett volna hagynom.. lehet ,hogy akkor nem itt kínlodnék..
2014. ápr. 16. 11:49
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem számon kérni kell, csak megkérdezni, miért van erre szüksége? És a válasz alapján dönteni.


De ha 3 év eltelte után már szexpartnert keres, akkor abban a kapcsolatban valami nagyon nem OK.

2014. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Noydra ***** válasza:
100%

"Aki hülye, szenvedjen."

Le fogom védetni, hogy csak a hozzád hasonló ostoba nőkre lehessen használni...komolyan.

2014. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan családban, ahol hazudnak egymásnak, nem tudnak beszélgetni normálisan, megcsalás van biztosan sokkal jobb élni, mint csonka családban. Na nem már! Majd a gyereked is ezt tanulja meg. Nem baj, ha problémák vannak, ne beszéljünk róla, csináljunk úgy, mintha minden rendben lenne.

Úgy érzem a gyerek sokszor csak kifogás, nem igazi ok.

2014. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!