Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szebb emberek boldogabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szebb emberek boldogabbak mint az átlagos/csúnya társaik?

Figyelt kérdés
úgy vettem észre a környezetemben hogy a szebb külsejü lányok boldogabbnak tűnnek, jobban élvezik az életet, és mindenben csak jó rászük van. míg a kevésbé szebbek csak tengődnk. hol van itt az igazság? csak azért mert valaki szép, több boldogság jár neki?

2014. máj. 11. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A boldogság az azon múlik milyen emberi kapcsolatokat ápolsz. Akinek igaz barátai, esetleg barátnője/ura van azok boldogak. A szépségnek semmi köze ehhez.
2014. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem még sohasem volt barátnőm, mégis boldog vagyok.


36/F

2014. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen ez van. Szívas. De az élet igazságtalan..


Igen aki jó külsejű az könnyebben barátkozik,eln3zőbbek vele,rokonszenvesebb,jobb kapcsolatai lehetnek.

2014. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te beszéled bele. Én szerintem totál átlagos lány vagyok mégis boldogabbnak érzem magam, mint 1-2 szupermodell külsejű csoporttársam/barátnőm. Több boldogság nem jut annak, aki szebb csak annak aki tesz érte. Értsd: ha én kedves vagyok visszakapom az emberektől, ha te hisztis és gyűlölködő vagy azt is vissza fogod kapni. A boldogsághoz vezető út egyik alappillére, hogy nem mások életét kell bámulni/bírálni, hanem a sajátodért tenni.

20/L

2014. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, de ez elony, mivel ha szepek, akkor tobb pasi is probalkozik naluk es igy csak no az onbizalmuk, amitol meg szexibb lesznek. Hogy is mondjam, ez lenne az ordogi kor ellentetje..nem tudom, hogy van-e ra szo, de ha nincs, akkor stipi-stopi isteni korben vannak. Ha meg picit csunyabb valaki, akkor nincs annyi onbizalma. Szoval ez mar ordogi kor lenne. De amugy, nem feltetlen csunya egy lany, attol mert azt gondolja magarol. Ha valaki eletvidam es magabiztos, akkor ettol vonzo lesz es akkor fognak jonni a pasik.
2014. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenki boldogsága / önbizalma attól függne, hány pasi próbálkozik be náluk, akkor biztos boldogabbak lennének a szebbek...
2014. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A boldogság nem mérhető ilyenekben. teljesen egyén függő. Könnyen lehet hogy egy csóri csúnya ember boldogabb mint egy pénzes szép... Vagy ott vannak a Down-kórosok. Ők is boldogok.
2014. máj. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Ha az irigység fájna, már az intenzíven feküdnél.


Egyébként ez nem így van, csak te látod így, mert féltékeny vagy és mert nem vagy képes egyedül boldognak lenni.

2014. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Azért az esélyek nem egyenlőek! A szép emberek társaságát többen keresik bármilyen célból, annyira fontos a látszat, hogy sokan barátként sem mutatkoznak olyannal, aki nem szép. Vagy egy helyes fiú nem lesz jóbarátja egy kevésbé jóképűnek, mert elrontja a csajozási esélyeit. Már óvodában is csúfolják azt, aki nem szép, és később ez elmúlik, de teljesértékű embernek később sem ismerik el.


Lehet egy csúnya ember is boldog, és egy szép is boldogtalan, de az esélyek és a lehetőségek akkor sem azonosak.

2014. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon sokáig csúfoltak, de sosem érdekelt, mert ettől függetlenül mindig volt 1-2 olyan ember, akivel nagyon jól elvoltam, később sokkal szociálisabb lettem és mára elég sok haverom van, de nagyon kevés embert engedek magamhoz igazán közel és ez nekem így teljesen megfelel. Nem csinálok a személyes életemből népszerűségi versenyt, mert nem vagyok egy idióta, akinek csak ez számít.
2014. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!