Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok valójában csak azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok valójában csak azzal képesek érzelmesek, kedvesek lenni, aki tetszik/bejön nekik (jól néz ki, izmos, jóképű, pénzes, divatos stb. ), míg a nem vonzó fiúkat élvezettel alázzák?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem...
2014. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, velem is kedvesek :)
2014. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Aki jóképű, izmos és pénzes, ez stimmel.

A normális,rendes pasasokat rendre a friendzóne-ba rakják már ha egyáltalán emberszámba veszik őket.

2014. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam bunkózni, csak azzal vagyok az, aki meg is érdemli
2014. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Én nem alázok senkit se élvezettel se máshogy, de már rohadtul elegem van a sajnálkozó fiúkákból. Sokkal többet panaszkodtok (legalábbis neten) mint a ronda lányok pedig nekik is ugyan olyan rossz. Sőt minket még a többi nő/csaj is piszkál. És amúgy igen értelem szerűen hamarabb megnyílsz egy szép embernek. Még akkor is ha a saját nemedből való. A szép embereket első látásra szimpatikusabbnak tartjuk. MEg persze az is ott van,h vonzódsz hozzá szexuálisan. Te is inkább beszélgetnél/lelkiznél egy csodaszép,gyönyörű lánnyal mint egy bánya rémmel. És sajnos vagy nem sajnos ez a normális


16/L

2014. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Az ötös nagyjából már mindent elmondott de azért kiegészítem. Már megint ez a "pénzes pasik kellenek nektek" hagyjatok már ezzel minket a p**csába. Már k**rva idegesítő kezd lenni(már bocsi) én az életemre esküszöm,h még soha a büdös életbe nem ismertem olyan lányt akinek a pénz számított. Nincs ennyi pénzéhes liba. Főként nem tiniként. Na mind1 mondhatok én bármit is
2014. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 semmi gond nincs, nye problemá, felejtsék el a nők ezeket az idióta elvárásokat, és békénhagyjuk őket a "pénzes pasik kelletek" című örökzöld slágerrel. Majd ha megváltoznak akkor abbahagyjuk a kritizálásukat. De egy perccel se hamarabb, ebben biztosak lehettek.

Ha ennyire idegesíti őket, tán itt lenne az ideje esélyt adni a normális pasasoknak is, nem a friendzóne-ba tuszkolni őket és rájukcsapni a tömlöcajtót.


Amíg azt látom, hogy a pénzes, Audis pasas napi 4 nővel kavar, és a csajok a 20 jelentkező pasiból a leggazdagabbat választják ki, addig ne prédikáljon itt nekem senki arról, hogy nincs annyi pénzéhes liba. Annyi nincs, valóban, annál SOKKAL több van! Tinik közt is ugyanúgy, nézz majd ki egyszer Balaton Soundra vagy Szigetre, szeretném látni a fejedet amikor megnézed egy átlag tinilány hét számjegyű költekezését.

2015. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fiatal nők többsége értelmezhetetlen, a 30 felettiek nekem 40 éves pasiként már kopottaknak számítanak. Pont az olyan hülyeségek miatt, amiket felvetsz, kérdező. Többük azt hiszi, hogy a Kegyetlen játékok c. filmben ő a gonosz upper class csaj, holott a többség neveletlen közép-európai, rosszul öltözött, szétfestett kreatúra.
2017. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sőt: *wannabe kreatúra.
2017. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6 válaszadó, ha nem tetszenek a kapott válaszok, két dolgot tehetsz:


1: megpróbálnak a nők jó irányba fejlődni, és észrevenni a nem jóképű, nem pénzes átlagpasasokat

2: törlöd magad az oldalról


Attól hogy te még nem találkoztál anyagias nővel, még vígan tenyésznek. Képzeld, én se úsztam még medencében rozmárokkal, mégse tagadom a létüket.

Ment a piros kéz.

2018. okt. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!