Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki, vagy akar tőlem valamit, vagy sem?

Figyelt kérdés

Először is, azért itt kérdezem ezt, mert kíváncsi vagyok kívülállók véleményére is, és mivel a sráccal nem vagyunk annyira közvetlen viszonyban, így szerintem elég gáz lenne odaállítani elé ezzel a kérdéssel.


Az egész úgy kezdődött, hogy a vonaton néha láttuk egymást. Aztán bejelölt facebookon, és onnantól kezdve köszöntünk is egymásnak. Pár hónapja beszélgettünk (facebookon) és írta, hogy egyszer majd összefuthatnánk egy buli alkalmával. Én írtam, hogy oké, de azóta nem lett belőle semmi, nem is beszéltünk. Ha találkozunk általában mosolyogva köszön..

Most akkor valószínűleg én bonyolítottam túl a dolgot, és nem is akart semmit? Vagy esetleg megismert közben valakit, aki jobban bejött neki?


Tudom, hogy őt kéne kérdeznem.. de az nem megy.


2014. máj. 12. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő megtette az első lépést azzal, hogy bejelölt, most te jössz. Ne várd a csodát, Tegyél is érte. Írj rá, vagy kezdj el vele beszélgetni l, mert így soha nem lesztek közvetlenebb kapcsolatban. :)
2014. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért akarod ezt rögtön tudni? Felfigyelt rád, majd az élet hozza a további lépéseket. Nem tudom hány éves vagy, de egy valamirevaló fiatal nőnek nem szabad ilyen hamar filózgatni, mert az meg is látszik rajtad, h akkor is elmenekül, ha esetleg érdekelted.

A megkérdezéssel meg végképp ne csinálj hülyét magadból, mert elveszed a kezdeményezés lehetőségét, s így is úgy is körberöhög.

2014. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem akartam ez tőle megkérdezni. De már vagy két hónapja volt, hogy beszéltünk arról a buliról, azóta meg csak egyszer beszéltünk, azt is én kezdeményeztem.

Akkor gondolom semmi komolyabb szándéka nem volt felém.. Akkor csak írna nem?

Egyébkén 18 vagyok.

2014. máj. 12. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez vagy elúszott, vagy majd akkor lesz vmi, mikor legkevésbé várnád. 18 vagy??? Hát akkor már lehetnél kicsit bölcsebb :)
2014. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy akkor ez már tárgytalan dolog, de reménykedtem hátha valaki mond valami biztatót :D na de sebaj
2014. máj. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!