Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy ideje mikor találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje mikor találkozok egy sráccal (nem régóta ismerjük egymást, nem is sűrűn beszélünk, meg nem is sokat beszéltünk eddig) nagyon tetszik, Lehet ennek bármi folytatása szerintetek?

Figyelt kérdés
Akármikor találkozunk, több percig, vagy akár egész este is képesek vagyunk szemezni, folyton engem néz,mosolyog rám,énis vissza mosolygok olyankor. ő tuti hogy nem fog semmit lépni, és nem merek neki írni, mert közös ismerősök szerint nagyon félénk. :$ szerintetek ha a legközelebbi közös bulin odaállítok hozzá h dumáljunk vagy valami az nagyon gáááz? én szeretnék vele beszélni,stb.. de ha ráírok fb-on biztos hogy nem is válaszolna.. próbálkozzak ott is, vagy az már nagyon nyomulós lenne?
2014. máj. 12. 16:48
 1/2 A kérdező kommentje:

kérdező: 18L

akiről szó van: 21F

2014. máj. 12. 17:04
 2/2 anonim válasza:
persze..szerintem nyugisa írj rá..bizos fog válaszolni! aztán onnan már csak beindul a dolog.. még egy találkát is megbeszélhettek.;) sok sikert.:D
2014. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!