Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak a pasimnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékozzak a pasimnak?

Figyelt kérdés
A pasim 18 eves par nap mulva megyekagyarorszagra es szeretnek venni neki valamit de nem tudom mit szeret sportolni es altalaba elegans ;)

#ajándék #pasi #18 éves #sportos-elegans
2014. máj. 12. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
agyarorszag az hol van?
2014. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

pinát :D


Amúgy tényleg. Legyen valami különleges az ágyban. Én kimondottan utálom a tárgyi ajándékokat, kivéve, ha saját készítésűek.

2014. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesiras miatt Magyarországra megyek es 14 vagyok :D
2014. máj. 12. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy érettebb barátnőt, aki legalább helyesen írni tud (általában szóra gondolok pl.!).
2014. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha kellene neki eretteb baratno akkor mar elintezte volna nem gondolod? :)))
2014. máj. 12. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre a kérdésből az jön le, hogy még csak nem is éltek egy országban, így aztán baromi könnyű megoldani melletted, hogy legyen egy igazi barátnője is, nem csak egy ilyen kislány, nem gondolod? :)))
2014. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy orszagba lakunk meghozza koz egymashoz csak par napra megyek kulfoldre s onnan akarok vmt hozni :)))
2014. máj. 12. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: ha ahhoz nagy lány vagy, hogy 18 éves "pasid" legyen, akkor mégis miért nem vagy képes önállóan ajándékot választani? Azt se tudjuk, hova mész egyáltalán, nyilván azon is múlik, mit hozz neki, meg esetleg talán azon is, hogy ő milyen, minek örülne. Ha ennyi önállóság nincs benned, akkor szerintem ne pasizzál még, hanem írjad szépen a leckédet.
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy segito valaszt se kaptam :))) budapestre megyek marosvasarhelyrol es jo tanulo vagyok. Vannak otleteim h mit vegyek a baratomnak de nem tudok donteni :))
2014. máj. 12. 20:04
 10/10 M.B.2000 válasza:
mik at ötleteid
2014. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!