Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk valaha is összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk valaha is összejönnétek a haverotok volt barátnőjével?

Figyelt kérdés
ha még csak szexről lenne is szó.
2014. máj. 12. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom az exem legjobb barátja már több mint 10 éve... mikor vele együtt voltam, ezt a srácot nem is igazán ismertem, akkor semmiféle vonzalom nem volt, de pár hónappal később kialakult. Egyikőnk se örült ennek a körülménynek, ők meg persze nagyon össze is vesztek, de tényleg egymásba szerettünk, nem tudtunk lemondani egymásról.

Azóta már rendeződtek a dolgok egyébként, de ez nem túl szép játék, és szerintem csak szexért meg főleg nem éri meg, ha valaki igaz barát... ha haver... hát, az más dolog.

2014. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2014. máj. 13. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!