Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány aki mellet 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány aki mellet 2 éve kitartok, nem csaltam meg, még más lányok felé sem néztem, igazán szeretem, segiteni próbálok neki stb. valaha ezt értékelni fogja? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
a lány akit szeretek,barátságnál nem tud többet elképzelni,de később szerintetek ha egy komoly pasira vágyik lehet igy esélyem előtte ? Most a kis 15 éves fejével a divatb.gyerekekre bukik stb,gondolom egyszer megkomolyodik.17/f
2014. ápr. 29. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de ha eközben más lányra sem nézel, akkor magaddal szúrsz ki.

Szereznél tapasztalatot, hogy milyen is egy kapcsolat, hogyan kell viselkedni, szexuális értelemben is tanulnál. Vagy az is lehet, hogy jönne egy lány, aki elfeledtetné veled azt a kis csitrit.

Ha nem is akarod elfelejteni, jegeld egy időre, éld a saját életed.

2014. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem valósznű.A barát státusz nagyon időt álló dolog.

Lehet hogy egyáltalán nem tetszel neki akkor meg amúgy is off.És az baj ha ezt szóvá teszed ("tetszem neked?")akkor megijedhet (tapasztalat) és kerülni fog,az meg végkép sz@r.

2014. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!