Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, fiúk, férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, fiúk, férfiak! Ti vettetek már fel női bugyit alsónadrág helyett és mentetek már ki abban utcára?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív vagy ítélkező, egyszerűen kíváncsi vagyok ki csinált már ilyet. (tanga, francia, "nagyibugyi" és sima kislányos bugyi játszik)

Ha igen, kényelmes volt vagy nagyon kényelmetlen, izgatónak találtad, hogy női bugyi van rajtad?

Aki még nem, ti gondoltatok már rá, hogy pusztán kíváncsiságból is de kipróbáljátok?


Mindenkitől aki teljesen képtelen dolognak tartja, kérem maradjunk valamennyire civilizáltak!


2014. máj. 12. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem és soha nem is gondoltam erre
2014. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Cicanadrág alá mindig tangát veszek fel.

50/F

2014. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
már az ilyen kérdés sem civiliztált.. mármint civilizált, érett emberek nem ilyenekről beszélgetnek.. de am barátnőm nevettetésére vettem fel szoknyát\melltartót de csak poénból(ruhára).. bugyit? hát tudod nekem van ott lent valami ami nembiztos hogy elférne egy női bugyiba.. a legtöbb hímneműnek van
2014. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Teljesen képtelen dolognak tartom. Sosem jutott eszembe, sosem próbálnám ki ezután se. Nem látom értelmét, nem látok benne fantáziát.
2014. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szeretek női ruhát viselni, annyira kellemes az érintése... De ezt csak otthon, a négy fal közt, mikor egyedül vagyok. Utcára nem merném és nem is akarom.


20/F

2014. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

soha nem vettem fel női ruhát


30+

2014. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akár vehetnék is fel, de egyáltalán nem izgat. Nem érdekel igazából, hogy mi tartja a golyóimat.
2014. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Soha nem fordult meg ilyen a fejemben és a jövőben sem tervezem.


27/F (meleg)

2014. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Cicanaci fogadásból
2014. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már igen. :-) Barátnőm tangáit többször is kipróbáltam, először az ő kérésére, aztán magamtól is felvettem párszor. :-) Neki nagyon bejött a látvány, nekem pedig kényelmes volt, így aztán kaptam tőle pár új saját tangát. Egy jó ideig ezeket hordtam, aztán kaptam férfi tangákat is, azóta többnyire ezeket hordom, de a női tangáimat is fel szoktam néha venni. :-)
2016. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!