Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, fiúk, férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, fiúk, férfiak! Ti vettetek már fel női bugyit alsónadrág helyett és mentetek már ki abban utcára?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív vagy ítélkező, egyszerűen kíváncsi vagyok ki csinált már ilyet. (tanga, francia, "nagyibugyi" és sima kislányos bugyi játszik)

Ha igen, kényelmes volt vagy nagyon kényelmetlen, izgatónak találtad, hogy női bugyi van rajtad?

Aki még nem, ti gondoltatok már rá, hogy pusztán kíváncsiságból is de kipróbáljátok?


Mindenkitől aki teljesen képtelen dolognak tartja, kérem maradjunk valamennyire civilizáltak!


2014. máj. 12. 22:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Igen, gyakran veszek fel női bugyit, de utcára csak egyszer mentem ki a feleségem tangájában. Engem nagyon felizgat a bugyi viselése, sajnos gyakran előfordul, hogy spontán beleélvezek a bugyiba, ezért is nem merek bugyiban utcára menni. Rendszeresen vásárolok magamnak bugyikat a netről és kínai üzletekben.
2016. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen vettem fel. Először anyu selyembugyiját. Izgalmas volt, és nagyon kellemes. Később vettem magamnak, és mostmár csak női bugyit hordok, így az utcán, munkahelyen is.
2016. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Braziltangas válasza:
Persze monden nap brazil zanha sima tanga és a csipke franciát viselek . Hogy miért mert szellösebb és kényelmes nekem és a párom mást már nem is engedne fel venni.
2022. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kiváncsi Bp válasza:
Csak selyem nylo bugyit viselek nöit és van fiu is.
2022. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!