Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát van egy barátom, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát van egy barátom, aki egyben az osztály- és csapattársam is. Ha csak ketten vagyunk nevetünk, kedves segít mindenben, de ha vmilyen idegen ember lép be a képbe átmegy bunkóba. Miért csinálja ezt a srác? 18/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert egy idióta, akinek a közösségi arculatába nem fér bele az, hogy rendes legyen a nőkkel. Kis színjátszó.
2009. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem a srác alapból rendes kedves, de nem akarja h más is lássa...bocs előre is a kérdésért:de te nem vagy olyan lány akit nem szeretnek az emberek?csak azért mer ez megmagyarázná..mer akk ő kedvel csak mivel mások nem szeretnek ezér nem akarja h ezt tudják...
2009. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jó nem én vagyok a legszebb csaj a környezetében,de mikor edzések vannak akkor hülyülünk meg minden..pl.h kicsi a mellem...erre a srác h nekem a kicsi tetszik a tiéd pont jó meg ilyenek..de ha vki ott van simán lebambáz....
2009. dec. 27. 23:33
 4/11 A kérdező kommentje:
nem..én mindenkivel jóban vagyok..és a jó szívem miatt sokan ki is használnak...
2009. dec. 27. 23:34
 5/11 anonim ***** válasza:
gyerek, aki nem meri vállalni az érzéseit
2009. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mit nem mert vállalni?
2009. dec. 27. 23:51
 7/11 anonim ***** válasza:

azt, hogy jófejnek tart, barátkozik veled

(vagy több)

2009. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
több nem..csak fura a viselkedése....
2009. dec. 29. 00:14
 9/11 anonim ***** válasza:

honnan olyan biztos, h több nem :)


akkor szimplán azt is cikinek tartja a többiek előtt, hogy jól elvagytok

lehet, nem akarja, h azzal zaklassák, h "tetsik neked?, szerelmes vagy?"


előző

2009. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Imidzs. Nem szeretné, ha kicikiznék, mert veled barátkozik. Úgymond nem férsz bele az imidzsébe.
2009. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!