Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzel ha szerelmes vagy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel ha szerelmes vagy? Honnan fogom tudni, hogy "Na most igen, ez szerelem", vagy ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogod tudni... ne félj.
2014. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Én utólag szoktam ráébredni. Az a jelenség hogy mikor szerelmes vagyok belé akkor ő a tökéletes. Semmi hibája nincs. Mindenben a legjobb. Amikor elmúlik akkor kezdenek előjönni zavarni a dolgai. Ezt hívják úgy hogy leszáll a rózsaszín köd...
2014. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amikor 20 perc zuhany alatt állás után nem tudod, hogy beszappanoztad-e magad.
2014. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindig ő jár az eszedben, és már kiverni se tudod... Szenvedek :(
2014. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig elöttem van az arca,ahogy mosolyog,rám mosolyog,ahogy néz a nagy szemeivel, olyan nagyon aranyosan..és folyamatosan ott jár az eszemben:-)
2014. máj. 13. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy?

ha sokat gondolsz rá,akkor az vagy:))

2014. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

lány vagyok :D

próbáltam sokszor elfelejteni őt, de egyszerűen nem megy :/ :D

2014. máj. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!