Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A forróvérű pasik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A forróvérű pasik tényleg nagyobb eséllyel ütnek meg egy vita során?

Figyelt kérdés

Vagy aki ugat, az nem harap, és inkább attól kell tartani, hogy a nyugodt természetűnek látszó pasi 10 év múlva besokall, és a párjának megy baltával vagy láncfűrésszel?

Jó tudom, nem csak a két véglet van, de szerintetek? Mert sokszor hallom azt, hogy ne kezdj forróvérű pasival, mert megver.


2014. máj. 14. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán ninsc így.


Vannak akik besokallnak ennyi, ilyen a természetük.

2014. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodt típus vagyok. Szóbeli provokációra még egy pasi esetében se válaszolnék fizikai bántalmazással.

Volt olyan barátnőm, aki egy utcán keresztül ordibált velem igazságtalanul, aztán mikorra kiengedte magából az összes "hangos gondolatát" elmagyaráztam neki higgadtan a helyzetet és együtt voltunk még pár hónapot.


Ha egy olyan labilis pasit fogsz ki magadnak, aki konfliktushelyzetben totálisan tehetetlennek érzi magát, akkor a vármérsékletétől függetlenül bajban leszel (itt jön elő, hogy egy hirtelenebb ember hamar megüt és aztán leereszt, míg egy csöndes/félénk gyűjtöget).

2014. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te most a látinokra gondolsz?
2014. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem vérmérséklet, hanem intelligencia kérdése... Kaptam már pofont nőtől, teljesen alaptalanul, csak mert épp olyan kedve volt, mégse csaptam le... Mondjuk nem is voltunk együtt, meg nem is leszünk soha. :D

26/F

2014. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tulajdonképpen a latinokra gondoltam. Folyton azt hallom, hogy pl. nyaraláskor nehogy összejöjjek egy olasz, spanyol.. pasival.
2014. máj. 14. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!