Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi tömör szám van. Csak...

Kicsi tömör szám van. Csak plasztikai műtéttel lehet nagyobb és szélesebb szám? Vagy fog még változni az idő során?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és kicsi a szám. Hasonló szájat szeretnék mint amilyen Palvin Barbinak van. Esetleg valami trükk?
2014. jan. 10. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szájfények, amik "bizsergetősek" , vérrel telítettebbé teszik az ajkaidat. Az is segít, ha napi egy-két alkalommal átdörzsölöd fogkefével. Persze "szopós kacsaszád" nem lesz tőle. És az idővel is változhat, de ha ezt örökölted, és drasztikus változást szeretnél, vagy lemondasz róla, vagy plasztika..
2014. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A családba senkinek sincs olyan szája mint nekem nekik olyan van amilyet én szeretnék...:S
2014. jan. 10. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. De 14 évesen áruld már el, hogy miért gondolkozol plasztikai műtéten? Egy csomót változol még. A másik meg, hogy valahogy látszik, ha valaki plasztikáztat, helyedbe nem tenném! Ha meg mégis akarod, akkor várj még bőven, és majd tedd fel magadban a kérdést kb. 20 évesen.

Egyedi vélemnyem meg az, hogy nekem kicsit sem tetszik a plasztika, természetes szebb. (persze van 1-2 olyan dolog, amitől valaki szép lehet, beleértve valami genetikai hiba, vagy baleset meg stb)

2014. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi szájjal jobban szopsz...
2014. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!