Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek félni a barátomtól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek félni a barátomtól! Normális, hogy ilyen agresszív?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon jól kijövök. Igazán szeretem és remélem,hogy ő is engem. Nem volt agresszív eddig. Szombaton viszont, kimentünk egy szórakozni egy klubba. Az egyik fiú megfogta a fenekem. Ő úgy nekiment,hogy két barátja kellett lefogja a végén. Nagyon megijedtem, még nem láttam ilyennek. Azt tudom,hogy forróvérü, de velem is ilyen lesz?

2013. nov. 27. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolat szempontjából normális, hiszen te ettől még jobban szeretni fogod őt, mégha ez ellent is mond a józan logikának. A félelmed nem tiszta félelem, hanem az élvezet egy új formája. Majd meglátod.
2013. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen lesz veled ilyen. Ha az én barátnőmmel csinálnának ilyet, hasonló lenne a reakcióm nekem is... ettől függetlenül sosem lennék agresszív vele, azért vagyok hogy megvédjem, és nem azért, hogy bántsam.
2013. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem normális, meggondolatlan, felelőtlen, viszont a dühe érthető, én se díjaznám, ha valaki a csajom fenekét fogdosná. A különbség az, hogy én nem keverném még magamat is bajba, főleg, hogy attól ugye neki is rosszabb lesz.

Hogy veled milyen lesz, azt nem tudom. Mennyi ideje vagytok együtt? Mert egy idő után azért ki lehet ismerni a másikat.

2013. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fél éve járunk
2013. nov. 28. 00:01
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
hagyd ott
2013. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jaj de kis edes lovagok vannak itt...:3

az en baratom sose csinalna ilyen.:(

szerintem orulj neki, hogy ennyire "felt" es ragaszkodik hozzad!:)

2013. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fiftififti válasza:
Amíg irányodba normális addig ne parázz. Amint feléd irányul agresszió, egyből lelépteted és soha többé nem állsz vele szóba. Egy pasi nem verhet meg 1 nőt, nem bánthatja. Ha megteszi, kuka!!!!
2013. nov. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ertheto, hogy meg akart vedeni es felhaboritotta az eset, de erzesem szerint atesett a lo tuloldalara, ha tenyleg le kellett fogni, mert annyira elborult az agya, hogy nem allt volna le magatol...


Szoval ez azt jelenti, hogy bizonyos helyzetekben annyira lobbanekony es olyan hevesen reagal, hogy hajlamos elveszteni a hidegveret es a teljes onkontrollt.


Persze nem kell arra gondolni, hogy ez barmikor is ellened iranyulna a jovoben, de azert ezek nem feltetlenul pozitiv tulajdonsagok, erdemes lenne kicsit dolgoznia rajta.


Probalj finoman beszelgetni vele, hogy mik az o erzesei az esettel kapcsolatban es esetleg finoman azt is elmondhatod, hogy megijesztett teged a dolog, mert nem lattad meg ilyennek es feltel, hogy valami olyan tortenhet, amibol a baratodnak is baja szarmazhat!

2013. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem, az idegbetegség nem természetes.
2013. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!