Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok is szoktak olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is szoktak olyat, hogy direkt nem írnak face-n, és nem olvassák el az üzeneteim?

Figyelt kérdés

Mert én szoktam csinálni olyat hogy ír valaki, és direkt később olvasom el, vagy csak később válaszolok neki rá...(csak hogy érezze hogy hiányzik nekem, és nem kaphat meg könnyen) Ami könnyen jön könnyen megy...


És akikkel így csinálok azok a lányok tetszenek, akinek egyből írok azokat gyorsan le akarom rázni...


Mert kövezzetek meg, de én azt veszem észre hogy minél gyakrabban keresek egy lányt, annál jobban "taszítom" el magamtól....én ezt tapasztalom.



2014. máj. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csinálok ilyet, maximum, ha nincs időm írni.

Utálom az ilyen "taktikázást". Nálam ez nem jönne be.

2014. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen én is szoktam ilyet, most pl két napja nem írok neki mert az utóbbi időben én írtam rá :)
2014. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Direkt nem írnak, mert leszarnak. :D
2014. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Yah, nem írsz neki és azt veszed észre hogy mással van és szarik a fejedre. Gratulálok az összes észlénynek aki ilyen marhaságokkal b*ssza el a dolgokat.
2014. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs mással mert mi amúgy elég jóba vagyunk, de nem tudom miért nem ír néha
2014. máj. 14. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:

En elvarom, hogy elsosorban a fiu keressen, igy tudom, hogy szimpatikus vagyok szamara. Ha keres, az szerintem egyertelmu jele annak, hogy erdeklem. Ezutan mar en is rairok.

En nem szoktam. Igaz, hogy egy ideig tobbszor keresnek, de konnyen raunhatnak a dologra, es befejezik mert nem latjak ertelmet. Ha valaki -mindegy,ki- veszi a faradtsagot es ram ir mert erdeklem, akkor az a minimum (szerintem), hogy rogton/gyorsan visszairjak neki. Persze ez forditva is ervenyes.

Az erdeklodeset inkabb mashogy probald fenntartani. Maradj titokzatos, fokozatosan engedd kozelebb magadhoz, ne talald ki az egesz eleted egy beszelgetes soran, stb., igy hatasosabban tartod fent az erdeklodeset.

Ez a taszitasos dolog szerintem nem mindig igaz. Ha nagyon nyomulsz es rogton a kozepebe vagsz, az nyomulasnak nevezheto. Viszont ha lassan es fokozatosan elkezdesz vele alap dolgokrol beszelgetni, persze lazan, akkor nem hiszem hogy nyomulosnak fog tartani. Csak legy turelmes. :)

14/L

2014. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!