Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak (30+)! El tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (30+)! El tudnátok képzelni egy komoly kapcsolatot egy nálatok jóval fiatalabb,18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Olyan, ami nem a szexről szól, hanem a szerelemről.

A lány nem én vagyok, nem kérek privátot.

Megköszönném, ha kort is írnátok. :)



2014. máj. 14. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Privátot? Ilyen hülye kérdésre? Ne is álmodj róla!
2014. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan még csak közel a 30, de el tudnám képzelni, persze nem egy átlagos mai 18 évessel...
2014. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Kicsi a valószínűsége, de ha tényleg jól kijövünk és jól kiegészítjük egymást és hasonló a gondolkodásunk, akár elképzelhető.
2014. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Manapság sokan 20 évesen egy krumplit sem tudnak meghámozni, szóval csak egy nagyon házias 18 éves jöhetne szóba. 34 évesen én már azt értékelem, ha egy nehéz munkanap után finom vacsorával fogadnak.
2014. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Nem kezdek ki kis csitrikkel.


36/F

2014. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Hát ez mondjuk engem is érdekelne!

Nem azért, mert mindenképp ilyesmire vágynék, csak tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy a 30-40 éves férfiak hogyan viszonyulnak ehhez.


Persze, szerintem hosszútávra ez lehetetlen, mert túl nagy a korkülönbség. Végül is azt lehetségesnek tartanám, hogy egymásba szerethetnek, ha a lány kellőképpen komoly, meg a csaj számára ugye ez jelentheti az abszolút biztonságot egy felnőtt, érett férfi mellett, aki tudja, hogy mit hogyan csináljon és nem egy idétlen "kissrác", a pasinak meg azért lehet pozitív egy ideig, mert egy: azért elég jó "egónövelő", hogy egy ennyivel fiatalabb lánnyal együtt van, kettő: esetleg úgy is érezheti, hogy megfiatalodik mellette, de szerintem hosszabb ideig akkor is lehetetlen. Rengeteg olyan kérdés van, ami miatt tönkremehet egy ilyen kapcsolat (pl.: gyerek-kérdés, generációs különbségek -> más világnézet, a külvilág negatív hatásai, stb.).


18/L

2014. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
alapbol nem szeretnek bele egy gyerekbe, igy kapcsolat sem lenne semmikepp
2014. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elképzelni bármit el tudok, de kis esélyét látom.

Túl nagy a korkülönbség, más dolgokra irányul a figyelem.

Bármi lehetséges, csak nem nagyon valószínű.

2014. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem.


25 évesen nem kezdenék 20 év alattival. inkább az egyedüllét.

2014. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

én tuti kezdenék 30 felett 18 évessel bár lehet csak most gondolom így :D

F20

2014. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!