Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha komoly kapcsolatot szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatot szeretnék hogyan tovább, hogy neki is leessen a tantusz?

Figyelt kérdés

Szoval először is azzal kezdeném, hogy nem vagyok túlságosan nagy Casanova... értsd ezidáig nem volt még barátnőm.... Tehát ez az alap szituáció... Ellenben, most van egy lány, akivel jól elbeszélgetek, és akit leginkább kissé perverznek neveznék, bár ugye ez semmiképp se hátrány... Randit nem tudom miért , de egyenlőre eddig nem sikerült összehozni vele... azaz ez így nem pontos, most lesz a randi a héteen... hogyan tovább? Én kapcsolatot szeretnék.... de nem vagyok túl tapasztalt ebben.


24F


2014. ápr. 14. 19:42
 1/1 Grim13 ***** válasza:
nincs mit kifejteni ezen, ha élvezitek egymás társaságát akkor hosszú távú lehet, hűségesnek kell lenni ennyi, ja meg őszintének
2014. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!