Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogja kinőni a korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogja kinőni a korosztályom ezt a "páwa" meg "swag" dívat "stílus" hülyeséget?

Figyelt kérdés
16/F véleményezhetnétek vagy okos gondolataokra kíváncsi lennék.

#fuckswag
2014. máj. 14. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha, mivel a korosztályunk tele van DEGENERÁLTAKKAL.

El kell fogadnod, lassan én is el fogadom. :S

2014. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mindig lesz valami a e korosztályodnak, amit majmolni fognak, sajnos,de ha egyetemisták lesznek, akkor már ciki lesz, mondjuk a pávák pont nem mennek egyetemre,
2014. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De én nem akarom elfogadni, de lehet csak a lázadó természetem miatt idegesítem fel magam mindig ezen, hogy miért fordult ekkorát a világ.. éltem volna inkább '90-es években
2014. máj. 14. 21:07
 4/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
Feel the pawa!
2014. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon el van szarva a kotosztályunk..remélem nem sokára vége ennek a divat mániának:)
2014. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz?elmondanám hogy az egyetem is tele van páva gcikkel meg idióta vihogós ribizlikkel
2014. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Üdv a "fejlett" nyugaton. A demokrácia tehet az egészről.
2014. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amint kirobban a 3.Világháború és bevezetik a kötelező sorkatonaságot.
2014. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szergej55 ***** válasza:
Ne izgulj, 1 generációval feljebb sem jobb a helyzet. Az emberek pedig szellemileg alapból a tavi káka szintjén vannak, szóval sok jót ne remélj. Ez a szint náluk. Faszbúk, okostelefon, egyebek. Egy előnye van: ki akarsz emelkedni közülük, és ez egy kis ésszel és gerinccel nem is nehéz.
2014. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
majd elmúlik... régen is voltak ilyen hülye divatok, hippik is eltűntek.. nagyjából
2014. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!