Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk a kicsi vagy a nagy mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a kicsi vagy a nagy mell a szebb? 20/L

Figyelt kérdés

Nekem szerintem átlagos mellem van, és szeretem is de sokan megszolják, hogy kicsi.

Furcsa érzés. Szerintem formásak pedig :(


2014. máj. 15. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik.
2014. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
doesn't matter, tits <3
2014. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Ízlések és pofonok. Az pedig, aki beszól valakinek, hogy mekkora (legyen az nagy vagy csöppnyi) egy éretlen tahó. De tényleg. Egy vérbeli, éretlen tahó.
2014. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
74%
Teljesen mindegy, nem a csaj melleibe szeretek bele jobb esetben.
2014. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
A nagy mellek, egyértelmű. :)
2014. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezek akik megszólják lányok vagy fiúk?
2014. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Inkább lányok
2014. máj. 15. 10:48
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem a mell mérete a lényeg, hanem az összkép. Van akinek jól áll a kisebb mell, valakinek nem.
2014. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A kicsi mell nekem izgatóbb!!! F.
2014. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Áhhá itt van a probléma elásva.


Nem szabad a véleményükre adni. Egyrészt én ugyanannyi srácot ismerek aki a kifejezetten kicsi melleket szereti mint olyant aki a nagyobbat. Te a közepes melleddel a legjobb helyen vagy. Egyébként jómagam is inkább a szolidabb, kissebb melleket szeretem, a közepesig bezárólag.


A legtöbb srác persze megnézi a nagymellű csajokat, ez hogy úgymondjam bele van kódolva az összes férfibe, de ez nem jelenti azt, hogy azt is szereti.

A csajok meg ilyen szempontból baromira szemetek, nem értem miért de imádják leszólni a másikat, főleg egymást. Szóval nem kell rájuk hallgatni, főleg nem elhinni nekik, mert biztos vagyok benne, hogy sokkal szegényesebbek az ismereteik és rálátásuk mint a férfiaknak lévén egyik se férfi.

Nyilván fogsz férfiakkal találkozni akik azt fogják mondani, hogy ők a nagy melleket szeretik és ez így is van rendjén, de a többségnél ha rákérdeznél rávágná kapásból, hogy tök jó, tök nagy.


puszi

2014. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!