Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti milyen szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen szülinapi ajándéknak örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
A srác egyébként 18 éves.

2014. máj. 15. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
egy póló vagy valamilyen holmi a kedvenc együttesemmel, de ha a pasid nem rocker akkor passzolom a kérdést
2014. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem rocker.
2014. máj. 15. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Valami kézzel készült dolognak őrülnék, mert az többet ér, mint bármilyen boltban vásárolt kacat, mert legalább tudom hogy a lány mennyit dolgozott vele. :)
2014. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Közhelyesek vagytok, én örülnék különleges csokiválogatásnak is.
2014. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár én 19vagyok, de szerintem 20millió magyar forintnak kp-ba. Annak mindenki nagyon örülne. :D
2014. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lanykent irok, de amig nekem volt baratom, inkabb programot szerveztem es sutottem neki :) egy jo torta, aztan pl aquaworld(ha pesti vagy), utana meg egyutt alszotok es megleped valami szexi fehernemuvel szex elott. Szerintem ez maradandobb elmeny es emlek, mint egy polo.

20L

2014. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
Egy 17"-os króm felni garnitúra jó lenne. :D
2014. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aladar12 ***** válasza:
én jelenleg egy nagy csomag yugioh kártyának, esetleg a yugioh zexal utolsó részeinek a magyar feliratának örülnék. és én ezt komolyan írtam.
2014. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 General822 válasza:

Lada fanként egy LCH-s v LadaRacing-os póló ill pay pass tartó


Vagy a Keresztapa c. könyv vagy valamelyik része..:(Lásd.:Az előzmények, A Keresztapa visszatér)


Amúgy olyat csinálj neki, v vegyél AMIT szeret..Emlékezteti arr, h te vetted csináltad neki, de szereti is azt a tárgyat, mert h pl az a kedvenc együtteséről szól..


Egy fiúnál nem kell nagy dolgokra gondolni, inkább tényleg olyat csinálj/vegyél amit szeret..


Pl ha utálja a motorokat akkor semmiféleképpen ne vegyél neki Motor makettet..

2014. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vizipipát, piát, vagy a szexi fehérnemű + szex se hangzik rosszul
2014. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!