Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valami lelki problemája, "defektje" egy ilyen pasinak?

Figyelt kérdés
32 éves, jól néz ki, jó a stílusa, vicces, laza, szóval első blikkre semmi probléma nincs vele. Viszont úgy gondolom, nem véletlen, hogy még nem volt igazán hosszú kapcsolata, a leghosszabb 2 év volt. Meg is jegyezte egyszer ironikusan, hogy kapcsolatra született. Azt mondta, megunta őket, meg más gondok is voltak pl féltékenység, de jobban nem ment bele. Egyszer meg is jegyezte valami kapcsán, hogy hamarabb tartana macskát, mint nőt, meg hogy a legtöbb nő azt hiszi, hogy semmit nem kell letenniük az asztalra, ha akarnak tőle valamit. Már eleve ezek gyanúsak. 2 hónapig ismerkedtünk neten, többször volt olyan, hogy piti dolgokon megsértődött, és 1-2-3 napig nem írt. Meg eleve periódusai voltak. Mondjuk 1hétig nem volt semmi baj, jó volt minden, aztán következő 1-2 napcmeg semmi nem volt jó neki. Meg is jegyeztem neki egyszer, hogy ilyenkor olyan, mintha direkt keresné, mibe lehet belekötni, min lehet megsértődni, persze hozzátettem, hogy lehet nincs így, és tévedek, de ezt érzem. Erre írta, hogy lehet, nem is tévedek olyan nagyot, de ennyiben hagyta. Amúgy sosem lehetett megbeszélni vele, hogy épp mi a baja, mindig lerendezte egy mindegy, hagyjuk, nem fontossal. Amikor meg jó passzban volt, mindig mondta, hogy milyen jó lenne, ha most összebújnánk, simogatna, filmet néznénk, rendelnénk valami finom kaját, stb. Szóval nem értem. Egyszer megjegyeztemvneki, hogy olyan, mintha direkt bunkózna, hogy ezáltal elkönyveljemcegy parasztnak, és eltávolodjak tőle. Ezt nem tagadta, pedig, ha valami nem igaz, azt rögtön meg is mondta mindig, szóval...elgondolkodtató. Szerintetek lehet neki a múltból valami lelki sérülése? Vagy miért ilyen, miért csinálta ezt? Minden nővel ilyen lehet, vagy csak én érdemeltem ezt ki? Szerintetek jobb, hogy így alakult, mert ebből jó nem sülhetne ki, vagy próbáljam helyrehozni még a dolgot? Kb. 3-4 napja szakadt meg a kapcsolatunk. Köszi!
2014. máj. 16. 00:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Valszeg, emiatt nem volt sose hosszabbja. Sztem hagyd a francba.
2014. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
az is lehet túl okos és nem birja elviselni mások hibáit am egy igazád durva probléma ugyanis nincs tökéletes ember és ha a ha hibái ellenére nem birja őket akkor ez egy nagy defeket
2014. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szerintem minden embernek van valami lelki "defektje"... ...csak mindenki a sajátját sohasem veszi észre... :-)


Az élet arról szól, hogy elfogadjuk a másikat, ha ez sikerül, akkor esetleg lehet kapcsolat emberek között... :-)


...csakhát ahogy haladunk időben előre, az emberek tűréshatára egyre kisebb... :-)

2014. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Az én tűréshatárommal szerintem ebben a szituációban semmi gond nem volt. Èn voltam mindig az, aki mondta, hogy beszéljük meg, oldjuk meg, mondja, mi a problémája, ő volt az, aki ezzel nem élt. Miután 2-3 nap után úgy döntött, hogy vége a durcinak, és ismét kommunikál velem, én nem hoztam fel, nem viselkedtem vele sértődötten, semmi. Mikor durcizott, én akkor is próbáltam vele kommunikálni. Rég belefáradhattam volna, de kitartottam, mert nagyon akartam ezt.
2014. máj. 16. 00:21
 5/28 anonim ***** válasza:
Hármas válaszoló hülyeségeket ír, legalábbis ide nem kapcsolódik. Ez a pasas durván lelkibeteg, olyan messze kerüld el, amennyire csak lehet... persze, persze, mindenkinek van defektje, de ez a pasi maga a defekt...
2014. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

nincs itt semmi defekt.

nem tartott téged annyira,hogy minimálisan is alkalmazkodjon,fejlődjön,változzon miattad.

én is ilyesmi voltam olyan csajokkal,akikkel csak elvoltam ideig óráig,de nem érdekelt annyira.

2014. máj. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
a 2 év mióta nem hosszú???
2014. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja, meg volt olyan is, hogy mondtam, hogy de igenis beszéljük meg, mert nekem ez fontos. Erre ő kérdezte, hogy ugyan miért lenne fontos. Mondtam neki, hogy ez egy normális kapcsolat alapja lenne, így el sem érdemes kezdeni semmit, szóval mondja csak, amit érez, nem baj, ha megbánt. Erre írta, hogy "Hadd ne mondjam, mit érzek". Meg máskor is, mikor baja voltam, és megkérdeztem, hogy mi, ezt válaszolta: semmi, nekem hogy lenne bármi is... sütött róla a cinizmus vagy irónia, nem is tudom.
2014. máj. 16. 00:40
 9/28 A kérdező kommentje:
De ha nem tartott annyira, akkor miért beszélgetett velem napi 11-12 vagy több órát? Ha suliban, melóban, munkahelyen volt, ha utazott, ha a kádban ült, ha filmet nézett, mindig... Meg valamiért mégis mindig keresett, akármit is mondott előtte.
2014. máj. 16. 00:42
 10/28 anonim ***** válasza:
az unalom miatt meg,hogy formában maradjon.
2014. máj. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!