Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiak őket tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak őket tartják átlagosnak, akkor honnan kezdődnek a szép lányok?

2014. máj. 16. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem őket. Szerintem is átlagosak, értsd: semmi nem fogott meg bennük.
2014. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek szép lányok.
2014. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Átlagos az, akiben nincsen semmi különleges. Lehet egy szép nő és egy csúnya nő is átlagos, ha nincs benne semmi különleges. Ha megfigyeled, akkor a legtöbb szépségversenyen is inkább átlagos szépségeket választanak, és nem olyakat, akik különlegesek (ez esetben különlegesen szépek, hisz ha már a különlegesnél tartunk, belőlük sem csak szépek vannak, hanem csúnyák is).


Inkább egyéni ízlés kérdése, hogy kinek mi az igazán szép...! Nincs olyan, hogy honnan kezdődnek, hisz nem lehet mindenki ízlésének egyszerre megfelelni...

2014. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezek tényleg csak átlagosak
2014. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés elején a válaszolók kifejezetten szép lányokat is linkeltek, akik az átlagostól elég távol állnak. A kérdés vége felé viszont már tényleg szerepelnek átlagos külsejű lányok.

Sok férfinál irtó magas az elvárás a nők külsejét illetően, tökéletes alakkal, gyönyörű arccal is csak az "átlagos" jelzővel illetik őket.

Nincs is ezzel semmi baj, ha ezt valami irtó jóképű, magas, jó testű férfi mondja, csak sokszor ilyen kis fogpiszkáló alkatú, pattanásos, lófogú, törpszli kamaszok sírnak, hogy nem kapnak ilyen "átlagos" lányokat.

2014. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átlagosak, de nem csak annyi, hogy ... csak átlagosak... szép lányok, de ahogy írták semmi nem fogott meg bennük. Nem különlegesen szép lányok, de nem azt jelenti, hogy bottal se nyúlnék hozzájuk sőt.
2014. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a szép lány aki a farkamon van.:)
2014. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!