Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy képcsere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy képcsere után eltűnnek a lányok?

Figyelt kérdés
Képcseréig tök jól el tudok beszélgetni velük, viszont képcsere után szó nélkül eltűnnek. Tudom hogy nem vagyok helyes, na de ennyire...
2014. máj. 16. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kérdés, az utolsó mondattal válaszoltál.
2014. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos úgy végzik, mint a Körben Samara áldozatai:D
2014. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy én a képcseréig se jutok? Pedig jó lenne! :-D
2014. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, én se jutok el a képcseréig. Az ocsmány személyiségemet már pár levélből kiszúrják.
2014. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az a rengeteg csúnya és nagyon nem vonzó lány, nő is el szokott tűnni. Sajnos ilyenek az emberek csak a külső számít és a menő cuccok, persze a sok csórikám csaj és egyáltalán nem szépeket is dobnak, akkor fifti-fifti a dolog. Egyszerűbb, okosabb lenne magát az embert megismerni, nem a külső dönt mindent gondolkozás.
2014. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem tetszel nekik, és elég bunkók, hogy még válaszra se méltassanak. Mondjuk egy"nem tetszel" sokkal jobb lenne, nem?

De annyi bátorságuk, vagy épp emberségük nincs. Legalábbis azoknak, akik így oldják meg.

2014. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
halálra röhögik magukat. Rád igaz, hogy döglenek utánad a nők...
2014. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!