Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem a lánynál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem a lánynál, ha benne van a csipkelődésben, érintésekben? Szerintetek le tudta venni, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársnőm a leányzó, ma éppen vizsgáztunk, és mögötte ültem a sorban. Hülyéskedtünk, hogy majd segítsek, jelezzem neki mondjuk kopogással a hátán, hogy mi a helyes válasz betűjele a tesztben, én meg mondtam, hogy oké, akkor tapizni fogom, meg hogy ha rosszat mondok, akkor megverhet, ha jót, akkor meghálálja, és nevetett, hogy rendben. Amíg nem kezdtük el írni a tesztet, párszor meg is érintettem, poénkodtunk, utána meg megdumáltuk, hogy mi volt, a kezét is megfogtam, átöleltem a vállát. De egyébként is szoktunk kicsit csipkelődni, finoman (tényleg nem durván) "beszólogattam" neki most is, úgy láttam, hogy ő is vette a lapot. Számot is cseréltünk, de ez egy külön sztori, nem tudom, mennyire volt átlátszó a részéről, de ebbe nem akarok semmit belelátni, mert lehet, hogy tényleg nem volt benne "hátsó szándék". Korábban az is előfordult, hogy óra után megsimogatta a vállam, és megdicsért, hogy jó voltam. Vajon nem vagyok számára közömbös? Hívjam el valahová? Az egyetlen gond az, hogy elég nagy a földrajzi távolság közöttünk.

2014. máj. 16. 22:21
 1/3 anonim válasza:
Melyik egyetemre jársz? veszélyes hasonlít a történet....
2014. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A földrajzi távolság igen nagy gond.
2014. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanuljatok együtt, és a nagy távolság miatt majd nem lesz kedved késő este hazamenni. :) Amúgy simán elhívhatod, de inkább egy programra (koncert), mint mondjuk sétálni vagy vacsizni.
2014. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!