Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan zaklat, fogdos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan zaklat, fogdos a főnököm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta dolgozom ennél a cégnél. A főnöm eleinte kedves volt, de mostanában több mint kedves. Párszor elhívott ebédelni, gondoltam mi baj lehet belőle. Aztán rátért arra, hogy ő nagyon szereti a szép nőket, és lehetne köztünk valami. Azóta folyamatosan fogdos, a derekamat, a lábamat simogatja stb. Szóltam neki, hogy hagyja abba,nem akarom, de az volt a válasza, hogy szerintem miért kaptam fizetésemelést. Ráadásul menyasszonya van, néha be szokott jönni, az esküvőt tervezik. Mit tegyek? Nagyon kell a munka, nem tehetem meg, hogy kirugassam magam.
2014. máj. 16. 22:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Itt meg szokták hívni az emberek egymást kajálni, főleg ha új valaki. Az, hogy orrba verem nem old meg semmit, amint írtam kell a munka. Az egyik barátomat lehet megkérem, hogy jöjjön be hozzám valamikor mint a "barátom" Csak régebben már mondtam neki, hogy nincs most senki.
2014. máj. 16. 22:53
 12/17 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez a munkahely már igyis úgyis el van baszva... kérj még magasabb fizetésemelés és ha azt is elfogadja akkor buktasd le... (kamerát teszel valahová) megmentesz egy nőt egy rossz házasságtól. És még ha nem Ő a legnagyobb főnök a cégnél akkor ki is tudod rúgatni a fizetésemelésed meg egy kis szerencsével megmarad:) Gondolkozz cica. Nem te vagy az akinek vesztenivalója van...
2014. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 WheneverYouWant ***** válasza:
Az hogy pasid van az őt nem fogja meghatni...
2014. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Noydra ***** válasza:

Mondjuk fenyegesd meg, hogy kitálalsz a menyasszonyának. Jobban járna úgyis. Neki fontosabb az eljövendő házassága, vagy az, hogy téged kirúgjon?

Bár igaz, lehet nem fontos a f.a.szkalapjának.

2014. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

#9 Ha valakit meghívok kettesben valahová, akkor valamit akarok tőle. Ha ő elfogadja a meghívást, akkor feltételezem tudja mibe megy bele, és nincs ellenére.

Tehát valamennyire ő is felelős azért, ami utána történik. Ha máshogy nem azzal mindenképpen, hogy nem állította le már az elején a dolgokat.

2014. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Saját magad adtad a lovat a fazon alá(kajálgatások) akkor most mit csodálkozol? Akinek esze van az nem ebédelget a főnökkel. Maximum céges buli, de egyébként sosem fogad el semmi ilyesmi meghívást. Mindig elutasítja. Nem is értelek. Ebből jól már nem jössz ki.Rugasd ki magad, akkor jár a munkanélküli, és nyersz 3 hónapot. De eszed legyen és eszed ágába ne legyen széttenni egy ilyen tetűnek a lábad.
2014. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
vedd videora, vagy csinalj hangfelvetelt es utanna pereld be, vagy hozd nyilvanossagra, az ujsagirokat biztos erdekli majd a sztori
2014. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!