Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak? Kekec főnököm...

Mit csináljak? Kekec főnököm folyamatosan üzenget.

Figyelt kérdés

Gyes-en vagyok még pár hónapig. A főnököm folyamatosan üzenget más kollégákkal, hogy mikor megyek vissza. A szépsége az a történetnek, hogy ez egy új emberke aki akkor került oda, amikor én már eljöttem szülni. Ergo sosem dolgoztunk együtt. 2x beszéltünk, mindkettő lealázós stílusban zajlott, a lényege az volt hogy sz@rt sem érek, nem részletezem. Azt is tudom h gyakran nyilatkozik rólam negatívan a volt kollégák előtt. Ezek után persze nem akarok visszamenni ahhoz a céghez, de egyelőre nem találtam másik munkahelyet.


Mit mondjak ennek a főnöknek? Mondjak egyáltalán valamit?


Még egy lealázós beszélgetéshez semmi kedvem, félek h harmadjára nem tudom türtőztetni magam és visszaválaszolok vmit, amit nem kellene. Megmondani h nem akarok visszamenni kockázatos, mert mi van ha nem találok másik állást. Sejtem, hogy azt várja hogy felmondjak magamtól. Azt is valószínűsítem hogy simán ki is rak a kötelező 30 nap elteltével.


Tanácstalan vagyok, várom az ötleteiteket!


2011. jún. 23. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mond azt a kollégáknak,hogy nyugodtam megmondhatják bunkó úrnak,hogy visszatérésed idejét majd személyesen megbeszélitek egymással.

Így lesz időd felkészülni a személyes találkozóra.

2011. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer bemész a suttyóhoz, közlöd vele, hogy ha lejár a gyes-t, visszamész dolgozni.

Közben keresel másik munkát, felvételi beszélgetésen jelzed, hogy mikor tudsz kezdeni az új helyen, a gyökér meg így járt.

2011. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*gyes
2011. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezt nem értem.


ha lejár a gyesed és addig nem találtál másik munkahelyet, akkor visszamész a régi helyedre nem?


tehát tudod a dátumot, h mikor kell visszamenned dolgozni, ha addig nincs másik munkahely.


na, erre a dátumra kíváncsi a főnököd, semmi másra.


miért nem lehet neki ezt megmondani???

2011. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Én is mogorva lennék ha már háromszor kerestem volna a hígagyú alkalmazottat aki otthon ül GYES-en az meg arra nem volt képes 3 megkeresés alatt, hogy kinyögje meddig szándékozik GYES-en lenni, mert így nem lehet a pótlásáról normálisan gondoskodni...
2011. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az első 2 választ köszönöm.

A 4.-nek, tökéletesen tudja a főnök h mikor jár le a GYES-em, már 2x beszéltünk. Bár lehet h a lealázásom hevében ez az apró részlet elkerülte a figyelmét...

De egyrészt tudja az elérhetőségeimet, másrészt ott a HR osztály, ha kérdése van. Nem hiszem hogy egy másik terület főov-jával kellene üzengetni...

5. Van ugye a hígagyú főnök kategória, aki nem képes 10 mondatot értelmezni, de véleménye az vastagon van. Ha most magadra ismersz az nem véletlen...

2011. jún. 23. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"5. Van ugye a hígagyú főnök kategória, aki nem képes 10 mondatot értelmezni, de véleménye az vastagon van. Ha most magadra ismersz az nem véletlen..."


Lehet, hogy hígagyú és nem tudja értelmezni amit mondasz neki, de igen, véleménye van. És az övé vastagon szedett, mert ő a főnök te meg a beosztott csicskája. Ezt kéne szem előtt tartanod, mielőtt elkezdesz vele emberkedni (már ha vissza akarsz menni dolgozni ...), hogy miért nem személyesen keres fel. Csak, mert megteheti.

2011. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajjj bocsesz, a csicska létemről egész megfeledkeztem, én még mindig beosztotti mivoltomnál tartok!!! Na tudod, az ilyenektől mentsen meg a jósors!
2011. jún. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!