Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár/diák, kolcsönös vonzalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár/diák, kolcsönös vonzalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok. A suliba jött egy új zenetanár 32 éves(nincs barátnője,felesége). Összehozott egy suli kórust, amibe én is beléptem egy jó ideje(megengedte hogy tegezzük). Kóruson is sokszór szemezünk egymással, egymásra mosolygunk(suliba is,ja és engem nem tanít), és face-en is szoktunk beszélni. Mondott már nekem olyat hogy aranyos vagyok, mondta, hogy szeret velem beszélni, hogy barátként tekint rám és megbízik bennem,mostanság néha elmondja a kisebb panaszait. Nem sokat mondtam, de szerintetek szimpatikus vagyok neki? (Tudom nem jó ha tanárral kavarunk,abból baj lehet.)

#tanár #diák #vonzalom #szimpatika.
2014. máj. 17. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Így van, nem jó. Házinyúlra nem lövünk. De a tanárnak lehetne több esze egyébként, hogy ne kerülgesse a tanítványát...

Ha nem vagytok tanár-diák viszonyban, akkor lehet.

Az sem jó, hogy engedi a tegezést. Ti nem barátok vagytok, egyenrangú felek, hanem ő a tanár, ő áll feljebb, te vagy a diák, lejjebb a hierarchiában.

2014. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen! És ilyenkor fogom a fejem, hogy miért is nem tanár szakra mentem? -.- :D

Gondolom jövőre végzel? Ha igen, helyedben megvárnám azt és utána belevágnék...

2014. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó előadó úgy dolgozik, hogy mindenki elhiszi, hogy közvetlenül hozzá szól ~ nem feltétlenül mondanám szemezésnek azt, ha a tanár órán a szemembe néz..
2014. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kivárnék addig, amíg nem végzel, és érettségi után megkeresném.
2014. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vélemenyieteket. Igen, jövőre végzek. Nem akarom pontosan megmondani neki ,hogy tetszik, épp csak éreztetni enyhén, és én is úgy gondoltam ,hogy majd ha végzek és még tartom vele a kacsolatot akkor talán lessz valami. :-)
2014. máj. 17. 20:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Várom a további véleményeket!
2014. máj. 17. 20:43
 7/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, de én idén végzek. Beszélj vele sokat, de amíg tanít, nem lehet semmi. Majd azután. :) Szerintem van esélyed.
2014. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!