Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt biztosan észreveszi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt biztosan észreveszi egy tanár, ha bejön a diáknak? (lent)

Figyelt kérdés

Vajon észreveszi az apróbb jelekből, hogy vonzódik hozzá egy diák, annak ellenére, hogy ő különösebben nem mutatja ki? Mert evidens, hogy sokkal tapasztaltabb, mint egy diák, de ez mindenképp azt jelenti, hogy rájön az ilyesmire?

És mit gondoltok, mit vált ki belőle, ha ez kiderül számára, inkább kellemetlenséget/esetleg ellenszenvet, vagy inkább imponál neki ?


Bocsi a több kérdésért, de nagyon érdekelne a véleményetek erről. (Meg ha esetleg tanár is olvassa, az ő véleménye kiváltképp érdekelne, bár nem tudom, erre mennyi esély lehet.)

És mielőtt jönnek a "beszólások", NEM akarok semmit, tisztában vagyok vele, hogy ez TILOS és csöppet sem etikus!! Csak kíváncsi vagyok, hogy Ti mit gondoltok erről! Előre is köszönök minden normális választ!



2014. febr. 11. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Na, erre én is kíváncsi lennék. :)
2014. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha nagyon feltünõen csinálod,akkor biztosan észre fogja venni,de ugy fog tenni, mintha semmit sem észlelne.Inkább verd ki a fejedbõl.
2014. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2: Köszi a választ, de írtam, hogy EGY: nem mutatom ki, tehát nem feltűnően csinálom, KETTŐ: nem akarok semmit tőle.

Csak érdekelne a véleményetek erről, ennyi az egész!

2014. febr. 11. 22:14
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszik, de normális esetben nem reagálnak rá sehogy. Volt egy fiatal matektanárom, aki tisztában volt vele, hogy az osztályban lévő lányok nagy része rá van kattanva teljesen s nagyon is imponált neki. :D
2014. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Oh, én nagyon igyekeztem semmi feltűnőt nem csinálni, de érettségi után simán közölte, hogy nagyon örült neki hogy harmadikban kiszerettem belőle. :) Még akkor is, ha az átlagom romlott 8 tizedet az ő tantárgyából.

Szóval észreveszik, de ha nem csinálsz hülyeséget, ők sem tesznek semmit, amitől még rosszabbul, vagy kínosan éreznéd magad. Tudják, hogy ez elmúlik, és a többségének ott a saját életük.

Azokról a perverz vagy beteges állatokról nem teszek említést, akik kihasználják ezt a szerelmet.

2014. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok, 23 évesen kezdtem tanítani középsuliban. Természetesen sok diák "kikezdett" velem. volt, aki nyíltan kimondta, volt, aki célozgatott rá, volt, aki csak apró jeleket sugallt felém. Közömbösen próbáltam kezelni a helyzetet, így sose lett semmi köztem és diák között. Bele se mentem volna, valahogy nem fért bele az értékrendembe, pedig fiatalon én is könnyen belementem kalandokba, de a munkahelyet és a magánéletet a mai napig sikerült külön kezelnem.

Ja és a szitu fordítva is igaz, a tanároknak is vannak olyan diákok, akik bejönnek, ők "a kis kedvencek"... nekem is bejött jó pár, de egyikükkel se kezdtem ki, iskolán kívül se. próbálom egyformán kezelni a tanulókat, mindenkit egyenlőként, egyformán, ami persze nem egyszerű, hiszen a tanár is ember. De azért, mert valaki pl. duci, vagy nem tetszik a stílusa, attól ő nem kerülhet hátrányos helyzetbe...

Arról meg senki se tud, hogy suli után a diákok melyik tanárukról, vagy a tanárok melyik diákjukról fantáziálnak...

2014. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát az enyém biztosan tudja, ennek ellenére, vagy éppen ezért felajánlotta, hogy felkészít privátban a vizsgáimra... :D
2014. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat, #6-nak különösen!


És akkor lehetséges, hogy mondjuk érettségi után ő is felhozza ezt nekem és hasonlóképp járok, mint például az 5-ös válaszoló?

2014. febr. 12. 17:08
 9/20 A kérdező kommentje:

Ja, és még valami...

Vajon zavarhatja, kellemetlen lehet ez neki ?


#6: Ön például hogyan viszonyul ahhoz, ha érzékeli egy diákján, hogy vonzódik Önhöz, zavaró vagy tök semleges? Mármint azt értem, hogy nem mutat ki természetesen semmit, de milyen érzést kelt?

2014. febr. 12. 17:39
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok

nyugodtan tegezz, nem vagyok még olyan öreg!

Érettségi után is sok diákommal jóban maradtam, maradok. Mivel sok koleszos van, élőben ritkán találkozok velük, de fészbukon gyakran érdeklődnek, de semmi több. szerintem 18-20 éves korukra már megkomolyodnak annyira, hogy tudják, ez nem helyénvaló, hogy volt tanárára hajtson valaki.

Ha valamelyik diáknak bejövök, az zavar-e? nem, nekem nem kellemetlen, de nem reagálok az ilyen jelekre... ha meg odaáll elém és úgy mondja, akkor persze elmondom a vélemény, de ettől nem lesz se több, se kevesebb nálam. nem fogok azért rosszabb jegyeket adni... mindenkinek van ilyen korszaka, hogy bejön neki egy - két tanára, anno nekem is volt. ez olyan serdülőkori fellángolás csak.

ha valaki komolyan belém szeretne, azt észrevenném, hogy feszélyezve lenne, ha közel megyek hozzá, vagy beszélek vele... mondjuk elég közvetlen vagyok, lehet ezért is gondolhatják páran, hogy biztos lesz valami...

2014. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!