Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondolnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés
A barátom mikor délutános munka után elszokott menni időpont egyeztetés után a hét valamelyik napján a legjobb barátjához (ezzel eddig nincs gond)a furcsaság számomra ott kezdődik,hogy a barátom legjobb barátjánál mindig ott van egy csaj de pont akkor amikor a barátom is ott van,kb.ez két hónapja megy és a barátom mindig mesél a csajról,velem is másképp viselkedik,egyre bunkóbb,a munkatársaival is.. Láttam a beszélgetgetéseküket és eléggé flörtölésnek tünt a beszélgetésük.. Azért nekem elég fura,hogy a csaj mindig akkor van ott amikor a barátom..Ennyi véletlen azért nincs szerintem..Én nem ismerem azt a csajt,de mivel gyereke van,nem tudom az apuka mit szól ahozz ha a gyerekének az anyja más pasikkal flörtölget..Másik az ,hogy mióta ez van,a barátom mikor megy munkába furcsa módon nem elég neki 10 perccel elöbb elindulni a buszmegállóba amikor ott van tölűk nem messze,ő neki 30perccel elöbb kell elindulnia..
2014. máj. 19. 05:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsa föleg ez az elöbb elindulás! Legjobb lenne leülni vele és megbeszélni mi innen ennél többet nem tudunk segíteni!
2014. máj. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erröl de letagadta,a legjobb barátja egyértelmű,hogy falazna neki..
2014. máj. 19. 06:05
 3/8 anonim ***** válasza:
3-as buliba vannak és már meg volt nekik.Ha okos vagy egy hangot nem szólsz. maximum egy pohár vizet öntesz a nyakába, és csak annyit mondasz neki: remélem tudod miért kaptad.Utána meg elérhetetlenné válsz számára.
2014. máj. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elkezdi az értetlen szinjátékot, akkor meg csak annyit, hogy kotorj a memóriádba, hát ha eszedbe jut. De ne légy ostoba és ne kutakodj, cirkuszolj stb..
2014. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha mesél Neked a másik lányról, akkor olyan nagy baj nincs szerintem, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Egyébként meg BIZALOM!! Akármennyire is letagadta, mást nem tudsz tenni, minthogy bízol benne. Persze vannak ezek a fránya női megérzések, amik nem mindig hagynak ám nyugodni, de akkor meg gondolj arra, hogy előbb vagy utóbb úgyis ki fog derülni, ha van köztük valami a csajjal, mert úgyis minden kiderül. :)


21/L

2014. máj. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó menti e menthetőt és próbál falazni a fazonnak. Ne hallgass rá!


Ha forró fejú vagy és félsz, hogy a vita hevébe agyon csapod, akkor inkább hagyd ott, csak nyerni fogsz vele, ha megszabadulsz egy ilyen tagtól.

2014. máj. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
arra mit mond miért indul el 30 prccel elöbb a buszhoz?
2014. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Összevissza mondott mondet,hogy ezért meg azért..
2014. máj. 19. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!