Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy már azt sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy már azt sem tudom elképzelni, hogy egy nap találkozom olyannal, aki a párom lehetne. Ilyenkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nemhogy azt nem tudom elképzelni, hogy egyszer nekem is lesz kapcsolatom, de még egy találkozásban sem tudok már hinni. Képtelen vagyok rá, lassan biztos vagyok benne, hogy az én életemben ilyen nem történhet meg, nekem a sors nem rendelt párt. Nagyon el vagyok keseredve... Ennek a tudatában hogyan lehet nem búvalb*szottan folytatni az életet?

Egy huszonéves lány


2014. máj. 19. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj?
2014. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

ilyen hozzáállással nem fog menni :P

Ahhoz, hogy megtaláljuk az igazit, kezdeményezőnek kell lenni. Az okos nő nem vár a csodára, hanem megteremti azt.

2014. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a baj veletek lányok, hogy válogatósok vagytok, és szóba se álltok a mérsékeltebb pasikkal, csak a nagy dumás alfák kellenek nektek! Ilyen hozzáállással nem lesz pasid neked sem!
2014. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

14:58-nak van igaza, zöld kezet is kapott!!!

Nem státusszimbólum pasasokkal kell csak szóbaállni, és nem taxisofőrként, illetőleg sétáló pénztárcaként kéne "használni" őket.

2014. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell általánositani lehet lelki probléma okozza
2014. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma is a melóhelyemen egy csaj munkatársam inkább dumál egy olyan pasassal, akinek felesége van, meg gyereke, mint hogy velem beszélgessen, aki szingli vagyok, azaz szabad... Szánalmas ez a hozzáállás, lányok, most komolyan azt várjátok, hogy majd egy nős ember leáll veletek? Közbe ott a szabad pasi is, arra tesztek magasról? Szánalom, komolyan mondom... -.-
2014. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15:14, Á Á Á pindurkát se aggódj, majd 40 évesen kapuzárás előtt keserűen megbánják, de akkor már késő lesz.

Az nevet aki utoljára nevet.

2014. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az nem baj attól dugni jó lehetsz,sőt ha le is nyeled akkor már egy jó pont és az már fél szerelem :D
2014. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért hol élsz te? Vagy ki sem mozdulsz?
2014. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg kell lelni másban az értelmet. :) Hiszen gondolj csak bele, teljesen ezen gondolat hálózza be napjaidat, ezen kattogsz, nem hagy nyugodni. Jön egy férfi, kezdetben minden jó, tűz/szenvedély, majd idővel elkezd kihűlni az egész, ne adj iste még meg is csalna...és te mindent rá tettél fel, így még lejjebb zuhansz, mint ahol most vagy. Melyik a nagyobb fájdalom? Inkább nincs senkid, de másban megleled az örömödet, vagy van valkid, akire mindent felteszel, de rajta kívül nincs semmid/senkid, s a végén még őt is elbukod...
2014. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!