Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyógyász esetében az orvosi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász esetében az orvosi titoktartás 18 alatt hogyan működik?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és fogamzásgátlót szedek 1 éve, de édesanyám csak most tudta meg, és úgy, hogy csak december óta szedem. Az orvost anno többször is külön megkértem, hogy ne mondjon anyunak semmit, ha kérdezi, és megígérte, hogy nem fog. Ezt vehetem készpénznek? Vagy, ha anyám kérdezi, akkor köteles neki választ adnia?

2014. máj. 19. 15:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Az orvosi titoktartás akkor is kötelezi, ha 15 éves vagy.. attól ő még orvos :)
2014. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kéred, nem mondja meg senkinek.
2014. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg sem kell rá kérne, ez az orvosi titoktatás lényege.
2014. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az orvosi titoktartás akkor is kötelezi, ha 15 éves vagy.. attól ő még orvos :)
2014. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ergo amíg nem vagyok terhes / nincs veszélyben az életem, addig a doki hallgat ilyesmiről, még akkor is, ha anyám konkrétan rákérdez (pl. hogy mióta ír fel nekem tabi)?
2014. máj. 19. 15:19
 6/6 BlackSword ***** válasza:
Semmit nem mondhat értsd már meg... Ha terhes vagy, akkor sem...
2014. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!