Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell megszerezni egy fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megszerezni egy fiút?

Figyelt kérdés

Sok olyant hallok, hogy a lány szemetvet egy fiúra és megkapja. Ezt hogy csinálják? Mi a titkuk?

Légyszi értelmes válaszokat. 19/L


2014. máj. 19. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért? Hogy te is csak megalázd?
2014. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Ha tetszel neki akkor már nem fogod tudni elrontani.

Mi pasik vagyunk egyszerűek vagyunk. Nem nézzük azt h milyen gagyi szöveggel állít oda hozzánk a lány.

Ergo ha tetszel neki elég ha annyit mondasz h nem e találkoztok.

2014. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csábosan mosolyogsz rá és kicsit illegeted magad neki. Elfog hívni találkára, ha tökös és tudja, hogy nincs pasid. :D
2014. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Először egy fiú nem egy tárgy,amit meg kell szerezni,ő is egy érző ember.Őt is úgy kell kezelni,hogy vannak érzései,sebezhető pontja,egyebek.Másodszor ez nem így működik.Nincs olyan,hogy én azt akarom,hogy az enyém legyen.Maximum szeretném,ha ő is szeretne összejönni velem.Ezt úgy érheted el,ha odamész hozzá,és egyértelműen jelzed felé,mit akarsz tőle.A pasik az egyenes beszédet szeretik.Mondom mindezt nőként.
2014. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvbe olyan egyszerű. Igazából nem. Hiába tartanak szépnek, mégis elutasítanak. Aki meg elfogadna, az meg nekem nem jön be. :/
2014. máj. 19. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ezt ugy értem, hogy egy lány kezdeményez, már maga az ismerkedést is és rövid időn belül felajánlja magát és a fiúk meg általában nem mondanak nemet. Szerintem nem kell ehhez nagy valami, egy jó nagy adag rámenősség, kicsi bunkóság, hatalmas önbizalom, pofátlanság.
2014. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Önmagában az nem rámenősség meg bunkóság,ha mersz köszönni egy fiúnak,oda mersz menni hozzá beszélgetni,és valahogy kezdeményezel.Ezt még nem felajánlkozásnak hívják.Nyilván én sem így értettem.

Aki viszont megszerezni akar valakit,és nem megismerkedni vele,az lehet,hogy úgy csinálja,pofátlan módon.

2014. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pécsi vagy?
2014. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!