Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik rendszeresen itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik rendszeresen itt siránkoznak, hogy nincs sikerük az ellenkező nemnél, belegondoltak abba, hogy egy lányt/fiút nem csak megszerezni kell, hanem megtartani is?

Figyelt kérdés

Vagy csak a hódításban szeretnének tapasztalatot szerezni?

Ez a kérdés ihlette a fenti kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2013. ápr. 25. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Bolondgomba volt az oviban a vacsi vagy mik ezek a kérdések?
2013. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

De áh.Te sem vagy a helyzet magaslatán.

Egy fiút/lányt nem megszerezni kell,hanem meghódítani!

2013. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Jó, most ne a szavakon lovagoljunk! :P

A lényeg, hogy forever alone-oknak, ha egyszer lesz csajuk (pasijuk), akkor mit akarnak tenni annak érdekében, hogy meg is maradjon? Pl. panaszkodnak neki naphosszat?

2013. ápr. 25. 21:35
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem elég későn lett barátnőm. Mégis másfél évig tartott a kapcsolat, a különbözőségünk miatt ért véget. Szerintem a legtöbben teljesen megváltoznának, ha végre-valahára összejönne végre a kapcsolat, ebben teljesen biztos vagyok.
2013. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdésedet komolyan.

hátha forever alonok akkor honnan tudnák hogy milyen egy kapcsolat, hogy mennyit kell erte dolgozni, megtartani a másikat.még az elso lépés sincs meg nekik, az hogy alakuloban van valami, akkor szted azon aggodnak hogy jajaj de hogy fogom megtartani ha neadjisten osszejon?!

2013. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem nem ez a tapasztalatom. Volt, hogy adtam esélyt önbizalomhiányos pasinak, de nagyon rövid ideig bírtam!
2013. ápr. 25. 21:41
 7/20 A kérdező kommentje:
Pont arra szeretnék célozni, hogy ahhoz, hogy valakinek egyáltalán kapcsolata legyen, ahhoz teljesen meg kellene változtatniuk a hozzáállásukon. Lehet, hogy valaki megszánja őket, de ezzel a folytonos siránkozással nem lehet senkit megtartani!
2013. ápr. 25. 21:42
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én azon döbbenek, amikor itt azon sírnak, hogy milyenek a mai lányok, mert nem kell nekik normális pasi.

1. Nem ismer minden nőt.

2. Azért mert ő nem kell, nem biztos, hogy minden "normális" pasit elutasítanak.

Sokan azt hiszik, ha lesz egy barátnőjük, minden megváltozik majd, sokkal jobb lesz az élet. Igazából ez nem igaz. Sőt, fordítva működik. Csak egy elégedett, boldog ember tud összehozni egy boldog párkapcsolatot. Aki úgy érzi, hogy nem teljes az élete, annak egy nővel sem lesz az. Max. az övét is tönkreteszi. Én soha nem ismerkedtem negatív emberekkel.

A külső nem minden, sok mindennel lehet ellensúlyozni, pláne egy pasinak.

2013. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, valahol csak ki kell önteni a keserűséget, nem gondolod?
2013. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

# 8: Teljesen egyetértek!

# 9: A panaszkodástól még senkinek nem oldódott meg az élete.

2013. ápr. 25. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!