Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok helyes fiú és szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok helyes fiú és szép lány van itt GYK-n?

Figyelt kérdés
Ti, akik cseréltek már képet másokkal, hogy gondoljátok? :)
2014. máj. 19. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem sok, bele kell nyúlni. Nekem sikerült is egy szép lányt találnom, de 400 km-re lakik tőlem.
2014. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esküszöm, röhejes, de az összes lány akivel cseréltem képet mind jól nézett ki. :D
2014. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen például én 25/F és sok lánnyal cseréltem már ők is szépek voltak.
2014. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem, itt csak trollok vannak.


Pont annyi akad, mint az utcán, vagy bárhol.

2014. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kaptam már fiúktól képet, a sokból eddig egyetlen egy nézett ki normálisan, belsőre is aranyos volt.

tapasztalataim szerint a helyesek nem írogatnak privát üzeneteket, a rondák meg tömegesen...

2014. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én eddig csak buta, de aranyos fejű lányokat képeit láttam itt. Alakra pedig csak átlagosat...
2014. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eddig 4 lányból 1 volt szép a többi az nem tetszett. Persze én sem vagyok egy adonisz.
2014. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
NEM NEEEM, eddig akárhány fiú küldött itt nekem képet, mind átlag alatti volt, de legalább ők is azt mondták, gyönyörű vagyok (nincs sok önbizalmam) ....a lányokról cak annyit tudok nyilatkozni, hogy sok a kétségbeesett :D
2014. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van pár gyöngyszem, főnyeremény csaj is...asszem olyan 4-5-tel találkoztam a 3 évem alatt. A többi flegma.

Én helyes fiú vagyok, és szerény, na. :)

2014. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1 jó pasi biztos, hogy van. Képcsere nem volt, csak tali. Kép nélkül is tudtam, hogy kivételes ember. A találkozó ezt csak megerősítette. Kívül-belül tökéletes:)
2014. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!