Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy helyes vagyok, magas, vicces, kedves, érzelmes, nyugodt, szűz és mégsincs csajom?

Figyelt kérdés

minden nő ismerősöm mondja hogy helyes vagyok, meg itt is tettem már ki képet és bejöttem sokaknak, akkor mégis miért nincs csajom?


Ha arra várok hogy engem szedjen fel egy csaj, akkor jobban járok ha inkább olvasgatok egy mesekönyvet?



2014. febr. 15. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ego?
2014. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne akard görcsösen, mert akkor biztos nem lesz.
2014. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne legyél se kedves se érzelmes.
2014. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Amiért nekem sincs. Nem akarsz csajt.:D
2014. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és nekem sincs
2014. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nincs! én bárkivel kedves vagyok, és elbeszélgetek mindenkivel, sőt mások gondja jobban érdekel mint a sajátom.


bár én egy problémát nem gondnak fogok fel.

2014. febr. 15. 22:21
 7/19 anonim ***** válasza:

A kedves emberek pancserok.

Bunkónak kell lenni, azt szeretik.

2014. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Moszuke ***** válasza:
ez a viselkedés a friendzone felé vezet. nincs ezzel semmi baj. ilyen pasi is kell a lányoknak, hogy legyen viszonyítási alapjuk
2014. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

hát mert nem úgy állsz hozzá a csajokhoz,mint hogy most odamész,lecsapsz rá és alaposan megdu..málsz vele mindent,hanem úgy mint egy haver,egy barátnő..

Ne barátnő legyél hanem egy hímegyed,aki megaszondja neki mivan, és ha azt mondod neki,hogy irány az ágy, akkor az van.


Figyelj,minden az önbizalom kérdése és az akaraterőjé. Legalábbis a te esetedben biztos,mert vonzó vagy, jófej és boztos van valami kisfiús sármod,amit az akár az előnyödre is fordíthatsz.

Te lehetsz a srác,akit nem csak a sex érdekel,aki jófej és figyel a csajokra.. de azéért céltudatos,van önbizalma, egy kis egója, és amit akasz azt meg is szerzed magadnak,méghozzá úgy,hogy a csajok is élvezik :D

2014. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
de miért várod hogy téged szedjenek fel? :D ha nagyon akarsz csajt, akkor próbálkozz te ;) mennyi idős vagy?
2014. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!