Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu mittegyek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu mittegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval az osztályból tetszik egy fiú. Àllitolag én is tetszek neki. Meg van egy harmadik csaj. Neki is tetszik a fiú. Mind kettönket idegesit. (mármint a fiút meg engem) A másik meg hogy azt akarja hogy eltávolodjunk egymástól,ezért azt terjeszti hogy járunk.

Egyébként,meg ha tetszek már neki meg ő is nekem ennyi erővel járhatnánk... De nem. A fiúknál van ilyen? Mármint,hogy nem merek meg tenni az első lépést. Lètszi segitsetek!



2014. máj. 19. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első lépés a legnehezebb. Puszild meg.
2014. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
menny oda hozzá és beszélj vele a masik csajt meg oltsd szarrá
2014. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Öhm az a helyzet,hogy egymás mellett ülünk a suliban. Szoval végülis a másik csaj már kilöve. De ami a fontosabb. Hogy tudnám elérni azt hogy a barátom legyen?
2014. máj. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!