Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen napjaink nő és férfiide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen napjaink nő és férfiideálja szerintetek?

Figyelt kérdés

Én NEM az ízlésedre vagyok kíváncsi, sokkal inkább arra, hogy milyen az ideál.


Nem kérek "pénzes faszikat" és "plázacicákat". Normálisan válaszold meg a kérdést.



2014. máj. 20. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy szóban: Abnormális.
2014. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindenkinek más de átlagosan mindkét nemre igaz sztem, hogy szeressen, megbízható legyen, legyen felnőtt de legyen humora is, ne hanyagolja el magát és legyen különleges egyedülálló személyisége, persze a fiatalabb 14-18 éves korosztálynál elég általában ha csak jóképű és népszerű
2014. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Napjaink nőideálja mindig csinos, dolgozik,eltartja magát, tökéletesen rendbentartja a háztartást, tökéletes anya és egy r*banC az ágyban, mindig tip-top, kedves, mosolygós, sosem menstruál, intelligens.


Férfiideál pedig erős, határozott, jóhumorú, mindig jól öltözött, jóképű, a munkája a hobbija, jó családapa, és egy isten az ágyban, intelligens.

2014. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!