Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendes, rendes, abszolút nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, rendes, abszolút nem laza pasiként lehet valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Tipikusan ilyen anyucikedvencének neveltek fel.

Nem járok gyakran bulizni,nincs rengeteg haverom,nem vagyok laza,csendes vagyok,rendes,és rendkívül unalmas szerintem..


Még a hobbijaim is (pl.zenélés) olyanok amik francot sem érdekelnek.


Lehet így baratnőm? Külsőre egy jó atlag vagyok.

18/F


2014. máj. 20. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
a zenélésből kovácsolhatsz magadnak előnyt, laza meg bárki lehet :) csak értsd meg hogy nincs semminek semmi tétje, és próbálj olyan helyzetekbe kerülni amiktől félnél, így leküzdöd ezeket amik jót tesznek az önbizalmadnak :) a lányoknál meg próbálkozni kell, ha most kezdenéd akkor lesz egy pár pofáraesésed valószínű de minden egyes bukásból tanulni fogsz és nem fogod elkövetni ugyanazt a hibát és egyre tapasztaltabb leszel :) sok sikert
2014. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hááát hidd el a legtöbb nő dög unalmas, mind azt várja a férfiaktól, hogy majd azok megnevetettik, elszórakoztatják, stb... :-)


Az ilyen rendesnek tűnő pasik szoktak kikapni valami rettentő nagy qrvát... :-) ...talán mert az "unalmas" életüket ilyen nagy inger tudja feldobni... :-)


Túl erős az önkritikád, figyeld meg a legtöbb embert, azt sem tudják mi az! :-)

2014. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?:) énis hasonló vagyok lányban:)
2014. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És?

Neked is jobban tetszene egy laza,csipkelődős,népszerű valaki.

2014. máj. 20. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden csak hozzáállás kérdése. Simán lehet.
2014. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A lányok között is vannak ilyen karakterek, szóval semmi nincsen veszve. Én is hozzád hasonló srác vagyok egyébként. Olyan nincs, hogy senkit nem érdekelsz. "Csak" meg kell keresni a hozzád illő lányokat. Egyre több sajnos a r***nc, de csendes, kedves, szeretni tudó lányok is vannak még, hála Istennek. Ha nem lennének, asszem én is feladnám a keresést.

A válasz tehát: nagyon is lehet barátnőd. Csak járj nyitott szemmel.

2014. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát egy átlagos csajt bárhol összeszedhetsz ígyis. Ha szépet akarsz akor szedd össze a bátorságod.
2014. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg igenis érdekes vagy, mármint a leírtak alapján, ráadásul értelmes is, ami nagy plussz :D 18L

(a zenélés pedig nagy wow nálam :D )

2014. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!