Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszene egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszene egy ilyen alakú lány, vagy ez csúnya?

Figyelt kérdés

Alapjában véve vékony testalkat, de kissé túl vékony. Kis mellek, de formás fenék, és feszes combok. A hasa lapos, de nincs olyan "csík" középen. Ez így csúnya, vagy elmegy?



Ha valakit érdekel, de nem kötelező elolvasni: Most kezdtem el a 30 napos kihívást combokra és fenékre. Azért csak 2-vel kezdtem, mert ismerem magamat annyira, hogy ha többet vállalok (pl. has, kar, láb még), akkor feladom. Majd ha ezekkel végeztem, jöhetnek azok is. :D



2014. máj. 20. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a nagy mellekért rajongok, szóval nem tetszene.
2014. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló elképzelésem van a tökéletes testalkatról.
2014. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
egónövelő p1csa vagy, vagy ahogy az angol mondja: attention whore...leírod, hogy ilyenmeg olyan "jól" nézel ki,és várod,hogy az itteni lúzer 30 éves szűz senkik felmagasztaljanak :D
2014. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#9: Dehogy akarok túl vékony lenni. Sajnos alapból az vagyok...


#13: Neked meg mi bajod van? Mért lennék az??? Ahhoz előbb meg kellene keresnem az egómat, mert valahova nagyon jól elrejtőzött... Nem így nézek ki, így csak fogok (remélhetőleg). Egyáltalán nem nézek ki jól, pont ezért szeretnék tenni ellene...

2014. máj. 20. 21:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Értem. Mindenesetre szerintem tetszenél a mostani állapotodban is.
2014. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!