Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a srác szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a srác szerelmes belém? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy fiu aki szerelmes belém de nekem van baratom mar lassan 9 honapja és a srac aki szerelmes belem eleg furcsa srac nagyon zarkozott de volt egy egy kis idö amikor az ö neve szerepelt mindenhol és az a gond hogy amugy meg kedves aranyos joofej srac de magaba van zarkozva es nem tudok vele beszelgetni mert a talik valahogy sosem jönnek össze és nem tudok mit csinálni hogy tudnek vele 2esben talalkozni?

2014. máj. 20. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
HA szerelmes beléd akkor hívd el te valahova,biztos hogy elmegy ha tényleg szerelmes beléd
2014. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem jönnek össze a talik? Mondd neki hogy te ezt a dolgot meg szeretnéd vele beszélni 4 szemközt!
2014. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aztán elmondhatod neki hogy kb. semmi értelme annak amit csinál mert neked van pasid... Mi az hogy az ő neve szerepelt mindenhol? :D ha meg kedves, aranyos, jófej akkor nem kellene magadtól eltaszítani mert ilyen emberből nagyon kevés van!
2014. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted a jelenlegi barátod, akkor kideríted, hogy mit akar a srác, és ha szerelmes beléd akkor elutasítod.

Tudom, hogy az új, az izgalmas most csábítónak tűnik, de miután az is elmúlik, a dolgok nem tűnnek majd ennyire ígérkezőnek.

Ne kövesd el azt a hibát amit én, én hibáztam és még mindig szenvedek miatta, amit meg is érdemlek.

2014. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igazábol nem taszitom el magamtol és amugy elvileg én nem tudom hogy szerelems belém de szerintem sejti hogy valahonnan megtudtam az a baj hogy volt már mikor kimentem volna hozzá talizni és lemondta mert ameg en suliban voltam addig o egesz nap a tali helyen volt és a tali eloztt felhivtam hogy akk jo e neki es mondta hogy ink vissza megy allasra és még egy olyan kérdésem lenne hogy ha mégis össze jon a tali hogyan kezdjek bele a beszelgetesbe?
2014. máj. 20. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!