Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányok miért kedvesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok miért kedvesek, aranyosak, a kevésbé szépek pedig miért undokok?

Figyelt kérdés

Csak nálam áll fenn ez a helyzet??

Gimiben is,egyetemen is a szép,vonzó,egy ismeretlen számára talán emiatt beképzelt tűnő lányokkal vagyok nagyon jóban,bármikor lehet velük beszélgetni,sőt gyakran ők kezdeményezik ezt,aranyosak,viccesek,nagyon jó fej társaság mind.

Ezzel szemben az átlagos vagy kevésbé szép lányok tök undokok,hozzájuk sem lehet szólni,nem köszönnek(még vissza sem),nem lehet velük elmenni sehová...olyan furák,érthetetlenek!


Nem mondanám magam külsőre olyan különlegesnek,vékony-sportos alkat,190cm-es magasság,állítólag aranyos arc...szóval nem értem,hogy miért jövök ki jobban ezekkel a lányokkal.


2014. máj. 20. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elégedettek magukkal, ettől ilyen feszkósak, ezt közvetítik a világnak is. Aki békében van magával, az a világgal is. Ennyi.
2014. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét vettem észre
2014. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom te milyen világban élsz, de én ismerek nagyon jófej lányt, aki épphogy átlagos, és olyat is, aki szép, de nagyképű/bunkó. ilyen a környezeted, ennyi.
2014. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyes tökéletes leírja a helyzetet.

Őket valószínűleg nem dicsérték sokat, ha most tennék ezt, akkor már gondolom nem hinnék el.

Míg a szépeket kb: minden órában, mondhatni okkal.

2014. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a szép nők nem frusztráltak, bármikor és bármit megkaphatnak. Az átlagosak, csúnyácskábbak meg full idegesek...nem kaphatnak meg bármit, bárkit bármikor.
2014. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy általánosságban, vagy veled szemben? Mert ez nem egyértelmű.


Veled szemben azért kedvesek, mert velük jól jössz ki. Mások meg másokkal jönnek jól ki. Ennyiből nehéz általánosságban állítani bármit...


De az is okos, amit egy előző válaszoló írt, vagyis, ha valaki nincs kibékülve magával, az feszült. Ez persze nem feltétlenül szépség kérdése, leginkább attól függ, mennyire felnőtt az illető.

2014. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!